1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Hawaii Mitleri – Tanrıların ve Hayaletlerin Efsaneleri Pdf indir

Hawaii Mitleri – Tanrıların ve Hayaletlerin Efsaneleri Pdf indir
0

Hawaii Mitleri – Tanrıların ve Haycihazların Efsaneleri pdf indir, türünde kaleme alınan Hawaii Mitleri – Tanrıların ve Haycihazların Efsaneleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Hawaii Mitleri – Tanrıların ve Haycihazların Efsaneleri kitabı yazar William D. Westervelt tarafından kaleme alınmıştır. Hawaii Mitleri – Tanrıların ve Haycihazların Efsaneleri kitabı 232 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 12 x 18 ebatında olan Hawaii Mitleri – Tanrıların ve Haycihazların Efsaneleri kitabın 1. Basım Maya Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hawaii Mitleri – Tanrıların ve Haycihazların Efsaneleri pdf oku, Hawaii Mitleri – Tanrıların ve Haycihazların Efsaneleri PDF yandex, Hawaii Mitleri – Tanrıların ve Haycihazların Efsaneleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hawaii Mitleri – Tanrıların ve Haycihazların Efsaneleri PDF Oku

Hawaii efsaneleri, dünyanın herhangi bir ülkesinin efsaneleri kadar zengin ve çeşitlidir. Lakin hiçbiri mitolojinin genel gövdesinden ayrı değildir ki bu efsanelerin çoğu Hawaii Adası mitlerinden kaynaklanıyor gibi görünmektedir. Renkli ve benzersiz efsaneleri ve mitleri araştıran bu büyüleyici kitap, mitolojiye ilgi duyan herkes için bi hayli faydalı olacaktır.

Wahaula Tapınağı’nın Hayaleti’nden Ata Tanrı Aumakualar’a, Molokai’nin Köpekbalığı Tanrısı’ndan Altın Bulutun Kızı’na birden fazla figürün ölümsüz hikâyelerini bir araya getiren bu kitapta, Pasifik Okyanusu’nun sisli doğasında bulunan hikâyelere ve Hawaii mitolojisine dair merak ettiğiniz bir çok şeyi bulacaksınız.