Pdf Kitap Arşivi

Güzeli Kurtarmak Pdf indir

Güzeli Kurtarmak pdf indir, Sanat Tarihi ve Kuramı türünde kaleme alınan Güzeli Kurtarmak kitap ile ilgili özet bilgiler. Güzeli Kurtarmak kitabı yazar Byung – Chul Han tarafından kaleme alınmıştır. Güzeli Kurtarmak kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Güzeli Kurtarmak kitabın İnsan Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Güzeli Kurtarmak pdf oku, Güzeli Kurtarmak PDF yandex, Güzeli Kurtarmak PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Güzeli Kurtarmak PDF Oku

Pürüzsüzlüğü çağımızın alameti olarak tanımlıyor Byung-Chul Han. Pürüzsüz olanın güzelin en mühim ölçütü kabul edildiği bir zamandan dem vuruyor. Akıllı telefonlarımızın pürüzsüz ekranlarındaki like/beğen tuşundan ibaret estetik beğenimizi hedef alıyor. Güzelin canına kasteden, tahtına göz koyan pürüzsüzlüğün ipini pazara çıkarıyor. Lakin yalnızca bununla da kalmıyor. Çağın tüketim içinde boğulmaya mahkûm ettiği, öznelliğin tahakkümündeki güzeli yeniden düşünmeye davet ediyor okuyucuyu. Hakikat, ahlak, politika ve hatta felaketle içindeki sahih akrabalığın izlerini sürüyor. Hülasası, okura felsefenin hâlâ bütün görkemiyle yaşamına sürdüğini ve söyleyecek bir çok sözü olduğunu hatırlatıyor.

Eserleri ondan fazla dile çevrilen Byung-Chul Han, sade üslubuyla felsefeyi akademinin sıkıcı koridorlarından yaşamımızın geniş meydanına taşıyor. Ve her satırında okuyucuyu sadeliğin görkemli diliyle şaşırtmaya ve sarsmaya devam ediyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu