1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Hayvan Mitosları Pdf indir

Hayvan Mitosları Pdf indir
0

Hayvan Mitosları pdf indir, türünde kaleme alınan Hayvan Mitosları kitap ile ilgili özet bilgiler. Hayvan Mitosları kitabı yazar Deniz Gezgin tarafından kaleme alınmıştır. Hayvan Mitosları kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2007 ile basılmıştır. ebatında olan Hayvan Mitosları kitabın Sel Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hayvan Mitosları pdf oku, Hayvan Mitosları PDF yandex, Hayvan Mitosları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hayvan Mitosları PDF Oku

Hayvanlar, mitolojinin en fazla rol verdiği kahramanlardır. Mitoslarda hayvanlar bizler gibi konuşabilir, biçimden şekile girebilir, ağızlarından ateş çıkarabilir, büyük kahramanlara bakıcılık yapabilir hatta büyük ırkların atası olabilirler.

İsimleri çağları aşmış kahramanların en mühim güç sembolleri hayvanlarla gösterilir. Masallarda hayvanlar kişileştirilip kimi zaman kötülükleriyle can yakar, kimi zaman ise iyi yürekliliğiyle örnek olurlar.

Bu kitap, mitolojideki hayvanların renkli dünyasına inerek onları yakında zamandan tanımamızı ve doğadaki ortaklarımıza daha anlayışlı bir pencereden bakmamıza fırsat tanıyacaktır.

Sayfa Sayısı: 184

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Sel Yayıncılık