Pdf Kitap Arşivi

Güzel ve Çirkin – Klasik Dünya Masalları Pdf indir

Güzel ve Çirkin – Klasik Dünya Masalları pdf indir, Okul Öncesi 6 Ay-5 Yaş türünde kaleme alınan Güzel ve Çirkin – Klasik Dünya Masalları kitap ile ilgili özet bilgiler. Güzel ve Çirkin – Klasik Dünya Masalları kitabı yazar Jeanne-Marie Leprince de Beaumont tarafından kaleme alınmıştır. Güzel ve Çirkin – Klasik Dünya Masalları kitabı 60 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 18 ebatında olan Güzel ve Çirkin – Klasik Dünya Masalları kitabın 1. Basım Yapı Kredi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Güzel ve Çirkin – Klasik Dünya Masalları pdf oku, Güzel ve Çirkin – Klasik Dünya Masalları PDF yandex, Güzel ve Çirkin – Klasik Dünya Masalları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Güzel ve Çirkin – Klasik Dünya Masalları PDF Oku

Dünyanın belki de en fazla okunan, bir araya getirilen ve anlatılan masallarından biri Güzel ve Çirkin.

Bir zamanlar çok zengin bir tüccar vardı. İyi kalpli adam eve dönüş yolunda ormanın derinliklerinde kayboldu ve kendisini muhteşem bir şatoda buldu. Şatodan ayrılırken yaptığı hata belki de onun sonu olacaktı.

Madame Leprince de Beaumont’un imzasıyla ünlü olan, ailesi için her fedakârlığı yapmaya hazır “Güzel” ile içindeki iyiliği gösteremeyen “Çirkin”in hikâyesi, 18. yüzyıldan beri kuşaklar boyu okunan klasik dünya masallarından biri olmuştur.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu