1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Kadın Olmayı Hatırlamak Pdf indir

Kadın Olmayı Hatırlamak Pdf indir
0

Kadın Olmayı Hatırlamak pdf indir, Kadın türünde kaleme alınan Kadın Olmayı Hatırlamak kitap ile ilgili özet bilgiler. Kadın Olmayı Hatırlamak kitabı yazar Bülent Gardiyanoğlu tarafından kaleme alınmıştır. Kadın Olmayı Hatırlamak kitabı sayfadan oluşmakta olup Türkçe ile basılmıştır. ebatında olan Kadın Olmayı Hatırlamak kitabın Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kadın Olmayı Hatırlamak pdf oku, Kadın Olmayı Hatırlamak PDF yandex, Kadın Olmayı Hatırlamak PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kadın Olmayı Hatırlamak PDF Oku

Annem gibi olmayacağım ve babam gibi biriyle evlenmeyeceğim…

Allah’ım, beni neden erkek yaratmadın?

Erkek olsaydım, yapacağımı bilirdim!

Gece gündüz çalışıyorum, para bana zor geliyor ve elimde durmadan hemen gidiyor!

Erkeklerin işi gücü cinsellik; hiç mi düzgün adam kalmadı!

Aldatıldım! Terk edildim! Çaresizim! Mutlu değilim! Endişelerim her geçen gün artıyor! Huzurlu değilim! Hak ettiğim yerde değilim! Bedenimle barışık değilim!

“Endişe etmekten, kontrolcü olmaktan, müthişiyetçilikten, kafaya takmaktan, dünyayı sırtımda taşımaktan, gözyaşlarımı içime atmaktan, gece başımı sevgi dolu bir omza dayamak yerine yastığa sıkıştırmaktan, insanlar ne der, diye düşünmekten, annemin babamın endişelerinden ve yaşamıma karışmalarından, kendi yolumu bulamamaktan, kilo almaktan, erkekleri anlayamamaktan, yaşamın zorluğundan ve en mühimsi de ‘kadın’ olmaktan yoruldum!” diyorsanız eğer, okuyacağınız kitabın yaşamınızı değiştirmeye başlayacağına emin olabilirsiniz…

Yıllardır kendini erteliyorsun!!! Şimdi kendin için bir adım at ve bu kitabı eline al! Hisset… İçinde sen varsın… Artık sabah olmak üzere… Gün doğuyor… Tam kalbine… Adım at ve bu sefer kendin için olsun!

Okuyacağınız bu kitap, bir kadının yaşamını dengeye alabilmesine, kendini yeniden programlayabilmesine ve Allah’ın onu yarattığı gerçek dişi enerjisiyle var olabilmesine yardımcı olmak için yazılmıştır.

Tüm kadınlara şifa olması niyetiyle…