Pdf Kitap Arşivi

Günlük Ritüeller 2 – Yaratıcı Kadınlar Nasıl Çalışıyor? Pdf indir

Günlük Ritüeller 2 – Yaratıcı Kadınlar Nasıl Çalışıyor? pdf indir, Sanatçılar türünde kaleme alınan Günlük Ritüeller 2 – Yaratıcı Kadınlar Nasıl Çalışıyor? kitap ile ilgili özet bilgiler. Günlük Ritüeller 2 – Yaratıcı Kadınlar Nasıl Çalışıyor? kitabı yazar Mason Currey tarafından kaleme alınmıştır. Günlük Ritüeller 2 – Yaratıcı Kadınlar Nasıl Çalışıyor? kitabı 322 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Günlük Ritüeller 2 – Yaratıcı Kadınlar Nasıl Çalışıyor? kitabın 1. Basım Kolektif Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Günlük Ritüeller 2 – Yaratıcı Kadınlar Nasıl Çalışıyor? pdf oku, Günlük Ritüeller 2 – Yaratıcı Kadınlar Nasıl Çalışıyor? PDF yandex, Günlük Ritüeller 2 – Yaratıcı Kadınlar Nasıl Çalışıyor? PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Günlük Ritüeller 2 – Yaratıcı Kadınlar Nasıl Çalışıyor? PDF Oku

Mason Currey’nin Günlük Ritüeller’i dünyanın yaratıcı kadınlarıyla devam ediyor!

Bu kitapta George Eliot’tan Zadie Smith’e, Susan Sontag’tan Doris Lessing’e, Virginia Woolf’tan Maggie Nelson’a, Shirley Jackson’dan Patti Smith’e, Mary Shelley’den Pina Bausch’a ve Frida Kahlo’dan Marie Curie’ye farklı alanlarda üreten, farklı zamanlarda yaşayan, farklı normlarla yüzleşen yüzlerce kadın sanatçının yaratabilmek için mücadele ettiği günlük önüne geçeri ve sarıldıkları günlük ritüelleriyle bambaşka esin, korku ve neşe kaynaklarını keşfedecek, çağlar geçse de değişmeyen zorunluluklara tanıklık edeceksiniz.

“Yazmak kendini harcamak, kendinle kumar oynamaktır.” -Susan Sontag

“Deneme yanılmayla ilerlersin ve ihtiyaç duyduğun, seni besleyen şeyi, içgüdüsel ritmini ve rutinini bulduğun zaman da onun üzerine titrersin.”

Doris Lessing

“Yaşam yaşamı doğurur, enerji enerjiyi yaratır. İnsan kendini harcayarak zenginleşir.”

Sarah Bernhardt

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu