1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Glutensiz Gurme Lezzetler Pdf indir

Glutensiz Gurme Lezzetler Pdf indir
0

Glutensiz Gurme Lezzetler pdf indir, Yemek ve Tatlı türünde kaleme alınan Glutensiz Gurme Lezzetler kitap ile ilgili özet bilgiler. Glutensiz Gurme Lezzetler kitabı yazar Aslıhan Koruyan Sabancı tarafından kaleme alınmıştır. Glutensiz Gurme Lezzetler kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2010 ile basılmıştır. ebatında olan Glutensiz Gurme Lezzetler kitabın SEDES HOLDING tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Glutensiz Gurme Lezzetler pdf oku, Glutensiz Gurme Lezzetler PDF yandex, Glutensiz Gurme Lezzetler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Glutensiz Gurme Lezzetler PDF Oku

Türkiye’de ilk kez hazırlanan glütensiz gurme yemek tarifleri…
Her tarife özel besin analizi, vitamin ve mineral değerleri…
Uzman doktorlar ve beslenme bilimciler tarafından hazırlanan analizler ve onaylanan tarifler…

Glüten hassasiyeti olan veya olmayan 7’den 77’ye herkes için Akdeniz mutfağından kolay bulunan malzemelerle hazırlanan denenmiş, pratik, leziz, fotoğraflı 170 tarif…

Geçtiğimiz yılın En Çok Satış Yapan Yemek Kitapları içinde yerini alan, Türkiye ve dünyanın Akdeniz ve Türk mutfağı üzerine hazırlanmış, besin analizleri içeren ilk glütensiz yemek kitabı “Glütensiz Gurme Lezzetler”, kahvaltı, ana yemekler, tatlılar ve meyve salataları, sorbeler ve içecekler, yararlı bilgiler olmak üzere 5 ana bölümden oluşuyor. Uzman doktor ve beslenme bilimcilerin kıymetli yorumlarını da içeren kitap şimdi İngilizce baskısı “Gluten Free Mediterranean Gourmet Cuisine” ile sağlıklı ve lezzetli Akdeniz ve Türk Mutfağını dünya okuyucularına tanıtıyor.

“…Gerçekten olağanüstü bir kaynak… … Yemek kitabından ziyade, bilimsel bir çalışma…”
Bloomberg TV-

“…Sıradan yemek kitaplarından hayli değişik bir çalışma bu. Emek verilmiş, araştırılmış, grafik ve çeşitli bilgilerle desteklenmiş tarifler.”
Dünya Gazetesi

“Aslıhan Koruyan Sabancı, Türkiye’de ilk kez hazırlanan glütensiz gurme yemek tarifleri ile birlikte besin hassaslığı, besin alerjisi, çölyak hastalığı ile alakalı bilgiler veriyor ve sağlıklı bir bağışıklık sistemi için beslenme önerileri sunuyor… …sağlıklı ve mutlu yaşamın kapılarını aralayan bir beslenme tarzı sunuyor.”
House Beautiful

“Glütensiz Gurme Lezzetler bir bakıma beslenme kitabı da sayılabilir ama sıkıcı diyet yemeklerden ibaret olduğu sanılmasın. Sucuklu yumurta bile var. Aslıhan Sabancı, yemek hususunda iddialı…”
Hürriyet Gazetesi

“…aslında kitaptan öte tek ciltlik bilimsel bir yemek ansiklopedisi.”
Milliyet Gazetesi

“…Sevgili Aslıhan harika bir kitap yaptı… Bu kitabı çok önemsiyorum, çünkü aslında sağlıklı beslenmeden bahsediliyor… …İnsanın mutfak kitaplığında bulunması gereken fazla mühim kitaplardan birisi…”
Derya Baykal

“…kitap bir beslenme haritası…”
Sunay Akın

Sayfa Sayısı: 324

Baskı Yılı: 2010

Dili: Türkçe
Yayınevi: SEDES HOLDING