1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Gitar ile Popüler Şarkılar Pdf indir

Gitar ile Popüler Şarkılar Pdf indir
0

Gitar ile Popüler Şarkılar pdf indir, Müzik türünde kaleme alınan Gitar ile Popüler Şarkılar kitap ile ilgili özet bilgiler. Gitar ile Popüler Şarkılar kitabı yazar Musa Çetiner tarafından kaleme alınmıştır. Gitar ile Popüler Şarkılar kitabı 19 x 27 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Gitar ile Popüler Şarkılar kitabın Beste Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Gitar ile Popüler Şarkılar pdf oku, Gitar ile Popüler Şarkılar PDF yandex, Gitar ile Popüler Şarkılar PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Gitar ile Popüler Şarkılar PDF Oku

 

Gitar ile Popüler Şarkılar kitabında ,geçmişten günümüze 183 popüler şarkıya akor,ritm ve arpej şifreleri ile yer verilirken,birden çok şarkının melodisi de tabları ile birlikte bulunmaktadır.Bunun yanında akorlar ile şarkılara eşlik ederken solo tekniğinizi de geliştirebilirsiniz.

Gitar İle Popüler Şarkılar kitabı,içindeki gitar ve müzik bilgileri sayesinde,öğrenenler için olduğu kadar öğretenler için de mühim bir kaynak niteliği taşımaktadır.