1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Shaman King – 3. Cilt Pdf indir

Shaman King – 3. Cilt Pdf indir
0

Shaman King – 3. Cilt pdf indir, Manga türünde kaleme alınan Shaman King – 3. Cilt kitap ile ilgili özet bilgiler. Shaman King – 3. Cilt kitabı yazar Hiroyuki Takei tarafından kaleme alınmıştır. Shaman King – 3. Cilt kitabı 188 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 12,5 x 19 ebatında olan Shaman King – 3. Cilt kitabın 1. Basım Akılçelen Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Shaman King – 3. Cilt pdf oku, Shaman King – 3. Cilt PDF yandex, Shaman King – 3. Cilt PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Shaman King – 3. Cilt PDF Oku

600 yıl önce kendisini öldüren samuray Amidamaru’dan intikam almak için yanıp tutuşan ruh Tokageroh iş başında. Kullanmak için kendine bir vücut ararken, Yoh’a duyduğu öfkeyle gözü dönmüş Tahta Kılıç Ryu tam istediği kurban olur. Düşmanlarına karşı koz olarak kullanabileceği bir yemi de tesadüf eseri eline geçirince hemen işe koyulur. Amidamaru’yu derinden sarsacak gizli bir planı olan Tokageroh karşısında hem samurayı hem de Yoh’u zorlu bir mücadele bekliyor.

Yazar ve çizer Hiroyuki Takei’nin yarattığı Shaman King, heyecanlı ve bir an bile düşmeyen temposuyla sizi esir alacak bir macera!