1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Flört Etme Sanatı Pdf indir

Flört Etme Sanatı Pdf indir
0

Flört Etme Sanatı pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Flört Etme Sanatı kitap ile ilgili özet bilgiler. Flört Etme Sanatı kitabı yazar Adil Yıldırım tarafından kaleme alınmıştır. Flört Etme Sanatı kitabı 112 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Flört Etme Sanatı kitabın 1. Basım Karakarga tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Flört Etme Sanatı pdf oku, Flört Etme Sanatı PDF yandex, Flört Etme Sanatı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Flört Etme Sanatı PDF Oku

Flört bir sanattır ve inceliklerini bilirseniz yaşamınıza renk katan bir oyun haline gelir.
Flört etme sanatında başarılı olmak için birtakım becerilere sahip olmanız gerekir ve o noktaya geldiğinizde bu oyundan en fazla keyif alan siz olursunuz.
İlişki koçu ve yazar Adil Yıldırım bu kitabında Türk toplumunun kadim yarasına dokunuyor. Dünyaca ünlü James Bond filmlerinden örnek flört sahneleri veriyor, sırtlan erkeklerden avcı kadınlara uzanan geniş yelpazeyi anlatıyor ve en gizemli flört taktiklerini ilk defa açıklıyor: Neden flört edemiyoruz? Flörtün altın kuralı nedir? Flörtü kim başlatır? Flörtün amacı nedir? Flört etme sanatında nasıl başarılı olabilirsiniz?