Din Kitapları

Fihi ma Fih-Mevlana’nın Konuşma ve Sohbetleri Pdf indir

Fihi ma Fih-Mevlana’nın Konuşma ve Sohbetleri pdf indir, Tasavvuf türünde kaleme alınan Fihi ma Fih-Mevlana’nın Konuşma ve Sohbetleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Fihi ma Fih-Mevlana’nın Konuşma ve Sohbetleri kitabı yazar Mevlana Celaleddin-i Rumi tarafından kaleme alınmıştır. Fihi ma Fih-Mevlana’nın Konuşma ve Sohbetleri kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 1. Basım ebatında olan Fihi ma Fih-Mevlana’nın Konuşma ve Sohbetleri kitabın Sufi Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Fihi ma Fih-Mevlana’nın Konuşma ve Sohbetleri pdf oku, Fihi ma Fih-Mevlana’nın Konuşma ve Sohbetleri PDF yandex, Fihi ma Fih-Mevlana’nın Konuşma ve Sohbetleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Fihi ma Fih-Mevlana’nın Konuşma ve Sohbetleri PDF Oku

Gerçek anlamda bir şaheser olan Fîhi Mâ Fîh, Hz. Mevlâna’nın çeşitli mekanlardaki konuşma ve sohbetlerinden, bunun bunun yanında kendisine sorulan sorulara verdiği yanıtlardan bir araya gelen gerçek bir maneviyat ve irfan hazinesidir.

 İngilizcesi, Almancası ve Fransızcasıyla Batılı düşünürleri, Mesnevî kadar derinden etkileyen Fîhi Mâ Fîh birden fazla birinin İslâm’a ısınmasına ve hidayetine vesile olmuş ve olmaveya devam ediyor.

 Bu kitap, bizim yeterince bilip takdir edemediğimiz eşsiz klasiklerimizin en başta gelenlerindendir.

 Önsözde yazılanlara göz atan bir okuyucu, Fîhi Mâ Fîh’i neden kitaplığında bulundurması ve dönüp dönüp okuması gereken ölümsüz bir eser olduğunu görecektir.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu