1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Eril Dişil Enerji Eğitimi-Uyanış Seansları 1 Pdf indir

Eril Dişil Enerji Eğitimi-Uyanış Seansları 1 Pdf indir
0

Eril Dişil Enerji Eğitimi-Uyanış Seansları 1 pdf indir, Kadın türünde kaleme alınan Eril Dişil Enerji Eğitimi-Uyanış Seansları 1 kitap ile ilgili özet bilgiler. Eril Dişil Enerji Eğitimi-Uyanış Seansları 1 kitabı yazar Hatice Aktaş Çelik tarafından kaleme alınmıştır. Eril Dişil Enerji Eğitimi-Uyanış Seansları 1 kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Eril Dişil Enerji Eğitimi-Uyanış Seansları 1 kitabın Türkçe Hermes Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Eril Dişil Enerji Eğitimi-Uyanış Seansları 1 pdf oku, Eril Dişil Enerji Eğitimi-Uyanış Seansları 1 PDF yandex, Eril Dişil Enerji Eğitimi-Uyanış Seansları 1 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Eril Dişil Enerji Eğitimi-Uyanış Seansları 1 PDF Oku

Günümüzde çetin iş yaşamının getirdiği yaman koşullar ışığında kadınların kendilerini yalnızca bir kadın olarak ifade etmeleri giderek zorlaşmıştır. Bu durum da farkında olmadan onların eril enerjilerini yükseltmekte ve kadın olduklarını hatırlamaları fakat kadınsal bazı etkinlikleriyle gündeme gelmektedir.

Öncelikle bu eğitim kitabının kadınlar için yazıldığını belirtmek gerek, fakat kadınlar kadar erkekler de günümüz kapitalist iş yaşamında aynı miktarda cinsel enerji bunalımını yaşamaktadır. Dolayısıyla bu kitapta gösterilen yöntemler yalnızca kadınları değil erkekleri de ilgilendirmektedir.

Kadın olun veya erkek ilk kez şunu belirtmek gerek, aradığınız eksik yanınız yine sizin içinizde. Dişil ve eril enerjiniz dengelendiğinde bazılarınız uyanışın birinci aşamasını bazılarınız ise üçüncü aşamasını yaşayacak. Bu kitap ise, size bu dengeyi nasıl kuracağınızı gösterecek.

Bu kitap sayesinde kaybetme korkusu, kıskançlık ve baskılanma; genetiğinizdeki bütün uyumsuzluklar normale dönecek. İçinizdeki eril ve dişil enerji dengelendiği zaman kavga etmeyi keseceksiniz.

Böylelikle iç sesleriniz azalacak ve evrenle bütünleşeceksiniz. İlahi gücü içinizde hissedeceksiniz. Çünkü eril de sizsiniz dişil de. Her ikisi de sizin içinizde mevcut. Sadece bir beden değil de ruhsal bir varlık olduğunuzun farkına varacaksınız. Ruhun ise cinsiyeti yoktur. O sade, saf sevgiden ibarettir.

Yalın bir dille yazılmış bu kitabı, kısa bir sürede okuyacak fakat çok şey öğreneceksiniz.