Edebiyat Kitapları

Elveda Aşk Pdf indir

Elveda Aşk pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Elveda Aşk kitap ile ilgili özet bilgiler. Elveda Aşk kitabı yazar Sinan Akyüz tarafından kaleme alınmıştır. Elveda Aşk kitabı 464 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Elveda Aşk kitabın 1. Basım Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Elveda Aşk pdf oku, Elveda Aşk PDF yandex, Elveda Aşk PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Elveda Aşk PDF Oku

“Sen…” dedi kekeleyerek, “sen… deli misin?”
Süreyya buruk bir biçimde gülümsemiş, birden gamzeleri ortaya çıkıvermişti.
“Değilim,” dedi düşünceli bir sesle, “inan bana deli değilim! Ama şükürler olsun ki sana âşığım. İçimde fokurdayıp duran bir sen varsın. Sadece içimdeki senin bu telaşına engel olamıyorum. Karşında durmuş böyle saçmalıyorum.”
Güzide kalakalmıştı. İlk kez hazıryanıtlığı bir işe yaramıyordu. Titrek bir sesle, “Bu yaptığın,” dedi, “iş mi senin? Böyle bir zamanda birine âşık mı olunur?”
Süreyya bu sefer tatlı tatlı gülümsedi.
“Ne yapayım? Savaş çıktı diye bu hikâyem yarım mı kalsın?”
Güzide birden öyle savruldu ki… O savrulmanın etkisiyle arkasını dönüp oradan hızla uzaklaşırken, “Nerden biliyorsun?” diye söylendi. “Belki de yarım kalan hikâyeler güzeldir…”

Daha Balkan Harbi’nin yaralarını saramadan yeni bir savaşın ortasında kalan Osmanlı’da, halkı yine fedakârlıklar beklemekteydi. İstanbul Sultanîsi talebelerinden Yusuf, Süreyya ve Feyzi ilk aşklarını halen yaşarken vuslatın sancısı gelip yerleşti yüreklerine. Onlar için artık vuslat demek savaşın bitmesi ve vatanın kurtulması demekti.
İçlerinde kopan fırtınalara rağmen umutla gittiler cepheye… Aşklarına kavuşmak, yarım kalan hikâyelerden olmamak için…
İncir Kuşları ve Meyra’nın yazarı Sinan Akyüz’den Çanakkale Savaşı’nı ve gerçek kahramanlarını anlatan heyecan dolu yeni bir roman…

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu