Pdf Kitap Arşivi

Devletin Gizli Sırları Heyet 2 Pdf indir

Devletin Gizli Sırları Heyet 2 pdf indir, Politika/Araştırma türünde kaleme alınan Devletin Gizli Sırları Heyet 2 kitap ile ilgili özet bilgiler. Devletin Gizli Sırları Heyet 2 kitabı yazar Halil Yaşar Kollu tarafından kaleme alınmıştır. Devletin Gizli Sırları Heyet 2 kitabı sayfadan oluşmakta olup Türkçe ile basılmıştır. ebatında olan Devletin Gizli Sırları Heyet 2 kitabın Lopus tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Devletin Gizli Sırları Heyet 2 pdf oku, Devletin Gizli Sırları Heyet 2 PDF yandex, Devletin Gizli Sırları Heyet 2 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Devletin Gizli Sırları Heyet 2 PDF Oku

Abdülhamid Han’ın dünyayı saran muhteşem istihbaratının gerçek hikâyeleri… İstihbaratın pîri Kuşçubaşı Eşref ile Lawrence’ın amansız mücadelesi… Çok yakın tarihin sır perdeleri, perde arkası suikastler, mafya savaşları, istihbari çarpışmalar, Adnan Menderes ve Erbakan’ın hiç bilmediğiniz devletler var eden hamleleri, Derin aklın 40 yıllık diriliş planı, Yeşil’in hikâyesi, pkk, asala, fetö ve daha fazlası.

 

Bu kitap size Devlet babanın öyküsünü anlatacak. Ve unutmayın sırrın sırrı da mevcuttur. Bu kitap size sırrın sırrınıda anlatacak. Ve anlattıklarımızı anladıkça bildikleriniz yalnızca basit birer bilgi olarak kalacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu