1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Death Note – Ölüm Defteri 4 Pdf indir

Death Note – Ölüm Defteri 4 Pdf indir
0

Death Note – Ölüm Defteri 4 pdf indir, türünde kaleme alınan Death Note – Ölüm Defteri 4 kitap ile ilgili özet bilgiler. Death Note – Ölüm Defteri 4 kitabı yazar Tsugumi Ooba tarafından kaleme alınmıştır. Death Note – Ölüm Defteri 4 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2011 ile basılmıştır. ebatında olan Death Note – Ölüm Defteri 4 kitabın Akılçelen Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Death Note – Ölüm Defteri 4 pdf oku, Death Note – Ölüm Defteri 4 PDF yandex, Death Note – Ölüm Defteri 4 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Death Note – Ölüm Defteri 4 PDF Oku

Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünya çapında bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) paylaşımı yaptığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en mühim manga serilerinden biridir.

Bu deftere adı yazılanlar ölür… Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk’un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: DEATH NOTE (ÖLÜM DEFTERİ). Bu doğaüstü defteri bulan ve dünya çapındaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif içindeki muhteşem mücadele böyle başlar.

İkinci Kira’nın ortaya çıkışıyla birlikte, bir şeyler yapabilmek için çırpınan operasyon merkezi L’in önerisi üzerine Light’ı da operasyona dahil etmeye karar verir. Light’ın Kira olabileceği yönündeki şüpheleri hâlâ tamamen ortadan kalkmamış olan L ile Light içinde operasyon merkezinde strateji mücadelesi tüm hızıyla devam eder. Bunun yanı sıra Light sahte Kira’nın gönderdiği mesajdaki şifreyi fark eder. Bunun üzerine ikinci Kira’ya ulaşmak için yollar aramaya başlar.

Sayfa Sayısı: 208

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akılçelen Kitaplar