Roman Kitapları

Gesar: Yokbol Başlıyor Pdf indir

Gesar: Yokbol Başlıyor pdf indir, türünde kaleme alınan Gesar: Yokbol Başlıyor kitap ile ilgili özet bilgiler. Gesar: Yokbol Başlıyor kitabı yazar Bartu Bölükbaşı tarafından kaleme alınmıştır. Gesar: Yokbol Başlıyor kitabı 56 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 22 x 30,5 ebatında olan Gesar: Yokbol Başlıyor kitabın 1. Basım Presstij Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Gesar: Yokbol Başlıyor pdf oku, Gesar: Yokbol Başlıyor PDF yandex, Gesar: Yokbol Başlıyor PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Gesar: Yokbol Başlıyor PDF Oku

Küçük mavi Etugen gezegeninin gri çayırlarında patlayan savaşın tüm galaksiyi tutuşturmasının üzerinden on yedi sene geçti. Düşman kardeşler Bay Ülgen ve Erlik Han’ın kan davası, galaksinin en karanlık uçlarına kadar sızarak kozmik apokalips YOKBOL’u başlattı.

Tüm evren ak ve kara orduların saldığı dehşetin altında inliyor. Gezegenler yeraltından fırlamış yaratıklarca kemirilirken adı sanı bilinmeyen yıldızlar kitlesel kırım ve isyanlarla kuşatılmış durumda. Tanrıların şafağı yükselirken Zümrüt Orda Kağanı Gesar, göçebe uzay filosunun başında yeni bir yol açmaya çalışıyor. Kimilerine göre tüm savaşları bitirecek nihai savaş, bir kısmına göre ise tanrıların düzeninin sonunu getiren kurtuluş kıvılcımı. OD Tengri’nin aydınlık yolu…

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu