1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Death Note – Ölüm Defteri 13 Pdf indir

Death Note – Ölüm Defteri 13 Pdf indir
0

Death Note – Ölüm Defteri 13 pdf indir, türünde kaleme alınan Death Note – Ölüm Defteri 13 kitap ile ilgili özet bilgiler. Death Note – Ölüm Defteri 13 kitabı yazar Tsugumi Ooba tarafından kaleme alınmıştır. Death Note – Ölüm Defteri 13 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2014 ile basılmıştır. ebatında olan Death Note – Ölüm Defteri 13 kitabın Akılçelen Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Death Note – Ölüm Defteri 13 pdf oku, Death Note – Ölüm Defteri 13 PDF yandex, Death Note – Ölüm Defteri 13 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Death Note – Ölüm Defteri 13 PDF Oku

Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünya çapında bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) paylaşımı yaptığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en mühim manga serilerinden biridir.

Bu deftere adı yazılanlar ölür… Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk’un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: DEATH NOTE (ÖLÜM DEFTERİ). Bu doğaüstü defteri bulan ve dünya çapındaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif içindeki muhteşem mücadele böyle başlar.

Dünyayı sarsan Kira olayı. Bir de bu olayın arka planında Death Note’un varlığı. Bu kez, olay ve defterle alakalı farklı kayıtları kaleme alıp, çizgilendirdik. Gizem perdesi arkasında kalan bir çok gerçek şimdi gün yüzüne çıkıyor! 12 ciltlik maceranın perde arkasınıöğrenmeye, karakterleri yakında zamandan tanımaya ve Death Note’un yazarı ve çizeri ile yapılan içten röportajları okumaya hazır mısınız?

Sayfa Sayısı: 288

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akılçelen Kitaplar