Roman Kitapları

Naruto 2. Cilt – En Kötü Müşteri Pdf indir

Naruto 2. Cilt – En Kötü Müşteri pdf indir, Manga türünde kaleme alınan Naruto 2. Cilt – En Kötü Müşteri kitap ile ilgili özet bilgiler. Naruto 2. Cilt – En Kötü Müşteri kitabı yazar Masaşi Kişimoto tarafından kaleme alınmıştır. Naruto 2. Cilt – En Kötü Müşteri kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2012 ile basılmıştır. ebatında olan Naruto 2. Cilt – En Kötü Müşteri kitabın Gerekli Şeyler tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Naruto 2. Cilt – En Kötü Müşteri pdf oku, Naruto 2. Cilt – En Kötü Müşteri PDF yandex, Naruto 2. Cilt – En Kötü Müşteri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Naruto 2. Cilt – En Kötü Müşteri PDF Oku

HEYECAN DEVAM EDİYOR!

Naruto, ünlü mangaka Masaşi Kişimoto tarafından yaratılan, 1999 senesinden beri Japonya’da yayına giren dünyaca ünlü manga serisi artık Türkiye’de.

Bugüne kadar Japonya’da 100 milyondan fazla satan Naruto serisi, 2002 senesinde bu başarısı taçlandırarak animeye uyarlandı. Ülkemizde de gösterilen bu anime, manga kültürünü dünyaya tanıtıp; Naruto’yu dünya çapındaki en mühim mangalardan biri haline getirdi. Yıllardan beri geniş bir hayran kitlesi tarafından Türkçe’de yayına girmesi beklenen bu eser, manganın özünden hiçbir şey kaybetmemesine özen gösterilerek ve Japonya’da olduğu gibi sağdan sola okunacak biçimde hazırlandı. Yediden yetmişe herkese hitap eden Naruto, çizgi roman kültürü ile alakalı olmayanların bile beğenerek okuyabileceği bir eser.

Naruto, ilgiye gereksinimi olan, yaramazlıklarla dolu ve içinde garip bir gücün mühürlü bulunduğu ninja eğitimi alan bir çocuktur. Kendine has davranışları hocası Kakaşi’yi bezdirip, takım dostları Sasuke ve Sakura’yı rahatsız etmektedir. Ama Naruto Konaha Köyü’nün en büyük ninjası olma hususunda kararlıdır.

Sayfa Sayısı: 208

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Gerekli Şeyler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu