Edebiyat Kitapları

Çocuk Yasası Pdf indir

Çocuk Yasası pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Çocuk Yasası kitap ile ilgili özet bilgiler. Çocuk Yasası kitabı yazar Ian McEwan tarafından kaleme alınmıştır. Çocuk Yasası kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Çocuk Yasası kitabın Yapı Kredi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Çocuk Yasası pdf oku, Çocuk Yasası PDF yandex, Çocuk Yasası PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Çocuk Yasası PDF Oku

Londra’da yaşayan, Yüksek Divan Aile Hukuku Dairesi’nin en başarılı ve ünlü hâkimlerinden Fiona Maye, özel yaşamındaki kriz karşısında çaresizdir: Kocası Jack onu genç bir kadın için terk etmektedir. Fiona tam bu sırada kendini Adam Henry davasının hâkimi olarak bulur. On yedi yaşında bir lösemi hastası olan Adam, nasıl tedavi edileceği için elzem olan kan naklini günah olduğu gerekçesiyle reddetmektedir. Onun kişisel haklarına saygı göstermekle bu hakları çiğneyerek yaşamını kurtarmak içinde kalan Fiona, bir sonuca varabilmek için Adam’la görüşmeye karar verir. Bu görüşme ikisinin de yaşamını değiştirecektir.

“Çocuk Yasası”, inançlarla kanunların kırılganlığına ve insanlar içindeki mesafelere dair, içe işleyen, unutulmayacak bir roman. Roza Hakmen’in Türkçesiyle.

“Hayatımın en sıradışı, kuvvetli ve bir hayli etkili okuma tecrübelerinden biri… Bütünüyle çarpıcı, hassas dengeler üstüne kurulmuş, kusursuz işlenmiş ve çok güzel yazılmış bir roman.”
-Alberto Manguel-

“Yaşayan en iyi yazarlardan birisi olan Ian McEwan’dan mühim bir roman daha.”
-Washington Post-

Sayfa Sayısı: 152

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu