Roman Kitapları

Bloodshot 2 – Yükseliş ve Düşüş Pdf indir

Bloodshot 2 – Yükseliş ve Düşüş pdf indir, türünde kaleme alınan Bloodshot 2 – Yükseliş ve Düşüş kitap ile ilgili özet bilgiler. Bloodshot 2 – Yükseliş ve Düşüş kitabı yazar Duane Swierczynski tarafından kaleme alınmıştır. Bloodshot 2 – Yükseliş ve Düşüş kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Bloodshot 2 – Yükseliş ve Düşüş kitabın Büyülü Dükkan tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bloodshot 2 – Yükseliş ve Düşüş pdf oku, Bloodshot 2 – Yükseliş ve Düşüş PDF yandex, Bloodshot 2 – Yükseliş ve Düşüş PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bloodshot 2 – Yükseliş ve Düşüş PDF Oku

Bloodshot, uyanışından bu yana kendisine musallat olan anılardan nihayet kurtulmuştur; fakat daha da büyük gizemler hâlâ çözülmeyi beklemektedir. Yürüyen bir kitle imha silahına dönüştürülmeden önce kimdi? Dışarıda bir yerlerde gerçek bir ailesi var mı? Ne yazık ki bu yanıtlara sahip tek kişi, kendisini yaratan, yarı-devlet destekli bilimsel araştırma birimi, RISING SPIRIT PROJESİ’nin eski beynidir; ve Bloodshot’a şeytani bir teklif sunar: “Yaratıcılarını öldür, her şeyi sana açıklayayım.” Yani, hemen hemen her şeyi…

Bloodshot’ın, mermilerin havada uçuştuğu soluksuz macerası, tanınmış yazar Duane Swierczynski (Birds Of Prey), çizerler Manuel Garcia (Black Widow), Arturo Lozzi (Immortal Weapons) ve Matthew Clark’ın (Avenging Spider-Man) hayat verdiği Bloodshot #5-9’u bir araya getiren, sürprizlerle dolu bu ikinci ciltte devam ediyor.

Sayfa Sayısı: 128

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Büyülü Dükkan

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu