1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Red Kit 72 – Rintintin’in Mirası Pdf indir

Red Kit 72 – Rintintin’in Mirası Pdf indir
0

Red Kit 72 – Rintintin’in Mirası pdf indir, türünde kaleme alınan Red Kit 72 – Rintintin’in Mirası kitap ile ilgili özet bilgiler. Red Kit 72 – Rintintin’in Mirası kitabı yazar Morris (Maurice de Bevere) Rene Goscinny tarafından kaleme alınmıştır. Red Kit 72 – Rintintin’in Mirası kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Red Kit 72 – Rintintin’in Mirası kitabın Yapı Kredi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Red Kit 72 – Rintintin’in Mirası pdf oku, Red Kit 72 – Rintintin’in Mirası PDF yandex, Red Kit 72 – Rintintin’in Mirası PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Red Kit 72 – Rintintin’in Mirası PDF Oku

Morris-Goscinny ikilisinin ortak çalışmalarından olan Rintintin’in Mirası’nın en mühim özelliği, Rintintin’in Red Kit’i de Düldül’ü de ikinci plana iterek başrolü ele geçirmesi. Rintintin, yaşamını kaybeden eski hükümlü Oggie Svenson’un yüklü mirasını kendisine bırakmasıyla dünyanın en zengin köpeği olur. Lakin servete konmasıyla Daltonları peşinde bulması bir olur. Köpeğe bir şey olması halinde varis olacak Joe Dalton, işi şansa bırakmak niyetinde değildir. Rintintin’i bulup yok edecektir.

Red Kit’in bu sayıdaki görevi öncekilerden biraz farklı; her zamanki gibi her şeyi yanlış anlayıp “sevgili sahibi” sandığı Joe Dalton’u arayan Rintintin’i korumak… Üstelik hem Daltonlardan hem köpeğin kendisinden hem de maceranın sürprizi olarak devreye giren Çinlilerden!

Sayfa Sayısı: 48

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları