1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Beyniniz için Bilgiler Pdf indir

Beyniniz için Bilgiler Pdf indir
0

Beyniniz için Bilgiler pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Beyniniz için Bilgiler kitap ile ilgili özet bilgiler. Beyniniz için Bilgiler kitabı yazar Moxie LaBouche tarafından kaleme alınmıştır. Beyniniz için Bilgiler kitabı 312 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13 x 21 ebatında olan Beyniniz için Bilgiler kitabın 1. Basım Eksik Parça tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Beyniniz için Bilgiler pdf oku, Beyniniz için Bilgiler PDF yandex, Beyniniz için Bilgiler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Beyniniz için Bilgiler PDF Oku

Sayfalarda gezinip herhangi bir yerinde durun, yalnızca beyninizi harekete geçirmekle yetinmeyip sizi gülümseten bir şeyler de bulacağınıza eminim.
 
Mangesh Hattikudur
 
*Büyük fizikçi Isaac Newton’ın gözüne bilimsel amaçla bir iğne sapladığını;
* Geleneksel Çin tıbbının sıtma nasıl tedavi edileceğini daha da ilerletmeye yardımcı olduğunu;
* Çocuk felci aşısını bulan Dr. Jonas Salk’ın ilk testleri kendisine ailesi üzerinde yaptığını;
* Amerika Birleşik Devletleri’nde köleliği kaldıran Abraham Lincoln’ün siyahlarla beyazların asla eşit olamayacağına inandığını;
* Küresel ısınmaya neden olan sera gazı salımlarının %14’ünden besi hayvanlarının sorumlu olduğunu
 
Biliyor muydunuz?
 
Öğrenince bir anda aydınlanmış hissettiğiniz enteresan bilgilerle karşı karşıya geldiğınız olur mu? Peki ya bunlarla sürekli olarak karşılaşamıyorsanız? Genelde önceden böyle bir bilgiyle nerede karşılaşabileceğimiz, hatta böyle bir konunun varlığı ile ilgili bile en ufak düşüncesimiz olmaz. Beyniniz İçin Bilgiler isimli podcast yayınının yaratıcısı Moxie LaBouche böyle kenarda kıyıda kalmış bilgileri ciddi biçimde araştırıp yedi ana başlık altında keyifli bir içerik haline getiriyor.
 
Tarih ile ilgili yaygın yanlış bilinenlere, biyoloji ve sanattan popüler kültüre, gündelik hayattan az tanınmış bireylerin enteresan önemine ve farklı kültürlerin defin merasimlerine kadar beklenmedik ayrıntılarda, enteresan gerçeklerde gizlenmiş beyninizi besleyecek sağlam bilgilerden bir araya gelen bir kitap Beyniniz İçin Bilgiler.
 
Eğer İcat Çıkarma 1, İcat Çıkarma 2, Artık Biliyorum, Dünyanın En Harika Fikri gibi kitapları sevdiyseniz, Beyniniz İçin Bilgiler’e de bayılacaksınız.