1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Geleceğin Fiziği Pdf indir

Geleceğin Fiziği Pdf indir
0

Geleceğin Fiziği pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Geleceğin Fiziği kitap ile ilgili özet bilgiler. Geleceğin Fiziği kitabı yazar Michio Kaku tarafından kaleme alınmıştır. Geleceğin Fiziği kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2014 ile basılmıştır. ebatında olan Geleceğin Fiziği kitabın Odtü tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Geleceğin Fiziği pdf oku, Geleceğin Fiziği PDF yandex, Geleceğin Fiziği PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Geleceğin Fiziği PDF Oku

New York Times’ın en fazla satanlar listesindeki Olanaksızın Fiziği (Physics of the Future) kitabında, önümüzdeki yüzyılın baş döndürücü, kışkırtıcı ve neşelendirici bir görüntüsü, geleceği laboratuarlarında şimdiden icat eden, dünyanın en iyi üç yüzden fazla bilim insanıyla yaptığı görüşmelere dayanarak bize anlatıyor. Sonuç, tıpta, bilgisayarlarda, yapay zekayada, nanoteknolojide, enerji üretiminde ve uzay yolculuğunda devam edegelen devrimsel gelişmelerin, en otoriter ve bilimsel olarak hatasız bir tasviri.

Michio Kaku, başından sonuna kadar, sert ve soğuk bilimsel prensipleri aydınlığa kavuşturuyor, belli başlı teknolojilerin büyüyebilme oranlarını, ne kadar ileriye gidebileceklerini ve onların nihai limitlerini ve risklerini sorguluyor. 2100’e giden senelera heyecan uyandıran bir bakış fırlatmak için çok büyük miktarda bilgiyi bir araya getiren Geleceğin Fiziği, önümüzdeki yüz yılın nefes kesecek bilimsel devrimlerinin içine doğru heycanlı, harikulade bir yolculuk sunuyor.

Sayfa Sayısı: 454

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Odtü