1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Beynine Format At Pdf indir

Beynine Format At Pdf indir
0

Beynine Format At pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Beynine Format At kitap ile ilgili özet bilgiler. Beynine Format At kitabı yazar M. Barış Muslu tarafından kaleme alınmıştır. Beynine Format At kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Beynine Format At kitabın Doğan Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Beynine Format At pdf oku, Beynine Format At PDF yandex, Beynine Format At PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Beynine Format At PDF Oku

Beynine Format At

Zaman sahiden her şeyin ilacı mıdır yoksa yalnızca anıların biriktiği tozlu bir sandık mı? Hayat hızla akıp giderken yaşanan her şeyin geride kaldığını düşünmek, hatta bunların bir kısmını unutmak tabi ki ki olabilecek. Lakin beyin bi hayli enteresan ve karmaşık bir sisteme sahip… Bunun bunun yanında siz unutsanız dahi bilinçaltı her şeyi ilk günkü gibi hatırlamaya devam ediyor. Bu da demek oluyor ki bugün hissettiğiniz nedensiz korku ve endişeların kökeni, çok yüksek ihtimalle çocukluk çağında yaşadığınız ve belki de hiç hatırlamadığınız bir anıveyayanıyor olabilir.

Beynine Format At, işte tam da bu konuya yönelik, okurlarına evde terapi imkânı sunuyor. Alışılagelen kişisel gelişim kitaplarının aksine bu kitap, motivasyonu artırmaya yönelik cümlelerle yaşam koçluğu görevi üstlenmiyor. Bunun yerine, “NeuroFormat” adı verilen terapi yöntemini her yönüyle okuyucuya aktarıyor ve bu sayede birinin bilinçaltındaki travma izlerini silmesine yardımcı olmayı planlıyor.

Travmaların Etkilerini Bilinçaltından Silmek Mümkün!

Esas mesleği mühendislik olan Barış Muslu, lise ve üniversite senelerını geçirdiği ABD’de bunun yanı sıra NLP (Neuro-linguistic Programming / Sinir Dili Programlaması)  üzerine de eğitim aldı. Ve bundan sonra psikoterapi tekniklerine de yoğunlaşmaya başladı. Muslu, kendi yaşadığı bazı problemlerin de bu ilgiyi perçinlemesiyle NeuroFormat adını verdiği yeni bir terapi yöntemi geliştirdi. Yazarın Beynine Format At kitabı ise bilinçaltında yer edip çeşitli problemlere neden olan travmaları silmeyi amacında olan bu yöntemi okuyucuyla tanıştırıyor.

Kaygı ve korkuların özellikle çocukluk yaşlarındaki travmalara bağlı olarak geliştiği, hemen hemen herkes tarafından bilinen bir gerçek. Lakin Barış Muslu, bunun da ötesinde, çeşitli hastalıklar ve fiziksel hastalıklara da yine bu travmaların neden olabileceğini iddia ediyor. Temel olarak belirli nörolojik noktalara vurma ve bununla eş zamanlı olarak gerçekleştirilen göz hareketleriyle uygulanan NeuroFormat, tüm bunlara neden olan travmaları bilinçaltından silerek yaşam değerini artırıyor.

En Sevilen Kitaplara Hemen Şimdi Sahip Olun!

Şimdi geçmişin yükünü sırtınızdan atıp çok daha hafif ve pozitif olarak yola devam etmenin tam zamanı! Deneyimleyenler tarafından övgüyle ve minnetle söz edilen NeuroFormat tekniği ile tanışmak ve yaşamınızda bir dönüm noktası yaratmak için Beynine Format At kitabını hemen sipariş verin!