Ders Kitapları

Titreşimi Yükselt Hayatın Değişsin Pdf indir

Titreşimi Yükselt Hayatın Değişsin pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Titreşimi Yükselt Hayatın Değişsin kitap ile ilgili özet bilgiler. Titreşimi Yükselt Hayatın Değişsin kitabı yazar Ayşe Tolga tarafından kaleme alınmıştır. Titreşimi Yükselt Hayatın Değişsin kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Titreşimi Yükselt Hayatın Değişsin kitabın Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Titreşimi Yükselt Hayatın Değişsin pdf oku, Titreşimi Yükselt Hayatın Değişsin PDF yandex, Titreşimi Yükselt Hayatın Değişsin PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Titreşimi Yükselt Hayatın Değişsin PDF Oku

“Evrenin sırlarını bulmak istiyorsan,

enerji, frekans ve titreşimi düşün.”

Nikola Tesla

 

Canlı cansız her şeyin enerjisi var. Dolayısıyla her şey titreşimden ibaret… İnsan da, düşünce de, sevgi de, besin de, eşveya…

Elbette Dünveya bir enerji alanına sahip… Üstelik dört buçuk milyar yaşındaki Dünya’nın enerji alanı büyük bir değişim sürecinden geçiyor. Hepimiz Dünya’nın geçirdiği değişimden etkileniyoruz. Bundan dolayı bedenimizin tüm enerji alanı, atom altı düzeyden hücresel düzeye kadar çiçeği burnunda bir dengeyle tanışıyor ki, bu köklü değişim tabi ki yaşamımızı ve sağlığımızı bi hayli fazla etkiliyor. Hatta büyük bir içsel biyolojik gerilime neden oluyor. Beraberinde hastalıkları, yorgunluğu, duygusal kaosları ve çalkantılı ruh durumlarını de getiriyor.

O halde kimler hal böyleyken dünyanın değişen titreşimiyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir yaşam inşa edebilecek, kimler sonsuz ve yıkıcı bir kaosla mücadele içinde sağlıksız ve mutsuz bir yaşama mahkûm kalacak?

Binlerce yıllık kadim kaynakların da işaret ettiği gibi, değişime ayak uydurabilenler, sağlıklı ve mutlu bir yaşam deneyimleyebileceklerdir.

Bundan dolayı “titreşim” üzerinde bilinçli çalışmak hem yaşam değerini bi hayli fazla etkileyecektir hem de değişim sürecinin kaosa dönüşmesine izin vermeyecektir.

Bütünsel şifa uzmanı ve klinik aromaterapist Ayşe Tolga’nın kaleme aldığı TİTREŞİMİNİ YÜKSELT HAYATIN DEĞİŞSİN düşüncelerimizden tükettiğimiz besinlere, içtiğimiz sudan tercih ettiğimiz eşyalara kadar çok geniş bir alanda titreşimi yükseltmenin ve titreşimi yüksek bir dünya çapında sağlıklı bir yaşam inşa etmenin incelikleriyle ve teknikleriyle dolu bir yol haritası olarak dünyanın değişim sürecine klavuzluk edebilecek nitelikte zengin ve kullanışlı bir kitap…

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu