Edebiyat Kitapları

Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi Pdf indir

Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi kitap ile ilgili özet bilgiler. Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi kitabı yazar F. Scott Fitzgerald tarafından kaleme alınmıştır. Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi kitabı 12,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi kitabın Ren Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi pdf oku, Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi PDF yandex, Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Benjamin Buttonın Tuhaf Hikayesi PDF Oku

Arka Kapak Yazısı

 

 

“Hayat böyledir işte, kesişen hayatlar ve yollar zinciri, kimsenin kontrol edemediği.”

 

 

 

F. Scott Fitzgerald, 20. yüzyıl Amerikan ve dünya edebiyatının en mühim isimlerinden. Ünlü eseri Muhteşem Gatsby’nin bunun yanında bir çok mühim esere imza atmış olan Fitzgerald, zekice bir kurguyla oluşturduğu Benjamin Button’ın Tuhaf Hikâyesi’nde zaman kavramı ve sıradan sosyal hayatlarımız üzerine okuru düşünmeye davet ediyor.

 

Benjamin Button dünyaya geldiğunda ‘‘enteresan’’ olan bir şeyler vardı. O bir bebekten daha çok yetmişlerinde bir yaşlı görünümündeydi. Dahası, yaşamındaki bu enteresanlık seneler geçtikçe daha çok fark edilecek, git gide gençleşerek ona herkesinkinden bambaşka bir yaşam deneyimi sunacak, onu ömrü boyunca enteresan deneyimlere sürükleyecekti.

 

Elinizdeki kitapta Benjamin Button’ın Tuhaf Hikâyesi, Fitzgerald’ın eşsiz üslubuyla kaleme aldığı kısa hikâyelerinden birisi olan Buz Kalesi ile birlikte yer alıyor.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu