1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Hayati Dengeler Pdf indir

Hayati Dengeler Pdf indir
0

Hayati Dengeler pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Hayati Dengeler kitap ile ilgili özet bilgiler. Hayati Dengeler kitabı yazar Hayati İnanç tarafından kaleme alınmıştır. Hayati Dengeler kitabı 184 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Hayati Dengeler kitabın 1. Basım Babıali Kültür – BKY tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hayati Dengeler pdf oku, Hayati Dengeler PDF yandex, Hayati Dengeler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hayati Dengeler PDF Oku

MUTLU OLMAK, HUZUR BULMAK, HAYATINA BİR YÖN VERMEK, BİR DENGE KURMAK İSTEYEN HERKES İÇİN…

Mutlu olmaya ne çok ihtiyacımız var… Her gün türlü sıkıntılarla adeta güreş tutuyor, bir müsabakayı kazanıyorken, bir başkasını kaybediyoruz. Daha bir güreş bitmeden yenisinin peşrevine çıkıyoruz. Sabah nasıl oluyor, akşam ne zaman oldu anlamadan geçip gidiyor günler. Daha dün yaz mevsimi yaşarken bir bakıyoruz kış gelmiş.

Bu korkunç tempo içinde beden ve ruh sağlığını muhafaza etmek her geçen gün zorlaşıyor. İç ve dış dengeler bozuluyor. Dengeler bozuldu mu yaşamın her anında tökezlemeler, tatsız hadiseler çoğalmaya başlıyor. Bunalım fırtınaları sarıyor her yanı. Sığınacak bir liman, nefes alacak bir an, hasbıhal edecek bir dost arıyor insan.

Teşhis tedavinin yarısıdır derler eskiler.

Onlar; büyüklerimiz, çözmüş meseleyi. Tedavi olmuşlar, tedavi etmişler. Kalpleri temizlemişler. Formülleri de vermişler. Ama nasılsa, o tedavi formüllerini unutmuşuz genlerimize işlemiş olduğu halde. Unutturulmuşuz. Derinlere gömmüşüz.

Unutunca da bozulmuş dengeler.

Bozulan dengeleri yeniden kurmaya doğru bir adım atıyoruz bu kez. “Orta Yolu” bulmaya, anlamaya doğru…

Dengenin hayâtî noktasına doğru…