1. Anasayfa
  2. Din Kitapları

Ben Rabia Pdf indir

Ben Rabia Pdf indir
0

Ben Rabia pdf indir, İslamiyet türünde kaleme alınan Ben Rabia kitap ile ilgili özet bilgiler. Ben Rabia kitabı yazar Sadiye Erol Aykaç tarafından kaleme alınmıştır. Ben Rabia kitabı 248 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Ben Rabia kitabın 1. Basım Nesil Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ben Rabia pdf oku, Ben Rabia PDF yandex, Ben Rabia PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ben Rabia PDF Oku

Ben Rabia… Aşka düştüm, bir daha da beni gören olmadı…

“Cenneti ateşe verip cehennemi söndüren kadın dediler benim için; oysa ben Allah’ın rızasına perde olan şeyleri düşünmekten vazgeçin demiştim.”

“Araştırmanın sonuna geldiğimde elimde birbirini doğrulayan yirmi civarında menkıbe ve kırık dökük rivayetlerden başka bir şey kalmamıştı. Ne yapacağımı nasıl değerlendireceğimi açık söylemek gerekirse bilmiyordum hatta vazgeçmeyi bile düşündüm… Bu ikilem ile mücadele ederken bir gece nasıl oldu bilmiyorum ama gönlümde dile geldi Rabia. Öyle tatlı bir ses tonu ile anlatmaya başladı ki bana hikâyesini, adeta yanı başımda oturmuş o anlatıyor ben de naçizane kâtiplik yapıyordum.”