Din Kitapları

Hikayelerle Çocuklara 40 Hadis Pdf indir

Hikayelerle Çocuklara 40 Hadis pdf indir, İslamiyet türünde kaleme alınan Hikayelerle Çocuklara 40 Hadis kitap ile ilgili özet bilgiler. Hikayelerle Çocuklara 40 Hadis kitabı yazar M. Yaşar Kandemir tarafından kaleme alınmıştır. Hikayelerle Çocuklara 40 Hadis kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2012 ile basılmıştır. ebatında olan Hikayelerle Çocuklara 40 Hadis kitabın Tahlil Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hikayelerle Çocuklara 40 Hadis pdf oku, Hikayelerle Çocuklara 40 Hadis PDF yandex, Hikayelerle Çocuklara 40 Hadis PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hikayelerle Çocuklara 40 Hadis PDF Oku

Bir iş adamı eve dönerken, duvar dibinde geceyi geçirmeye çalışan yaşlı bir zenci görmüş. Çocuklar korkmasın diye kimse evine almamış. Tüccar onu evine götürür, sıcak çorba, temiz çamaşırlar ve yatacak yer verir.

 

Gece yarısı içeri sızmaya çalışan hırsızları farkeden zenci, -Hey ne oluyor diye haykırınca, karanlıkta beyaz çamaşırların hareket ettiğini gören, hırsızlar korkuyla pencereden atlayınca bacakları kırılmış ve yakalanmışlar.

 

 

Peygamberimiz ne güzel buyurmuş: “İnsan, kardeşine yardım ettiği sürece Allah da ona yardım eder.”

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu