Pdf Kitap Arşivi

Astrolojinin Bilimle İmtihanı Pdf indir

Astrolojinin Bilimle İmtihanı pdf indir, Astroloji-Fal-Büyü türünde kaleme alınan Astrolojinin Bilimle İmtihanı kitap ile ilgili özet bilgiler. Astrolojinin Bilimle İmtihanı kitabı yazar Tevfik Uyar tarafından kaleme alınmıştır. Astrolojinin Bilimle İmtihanı kitabı 13,5 x 21,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Astrolojinin Bilimle İmtihanı kitabın Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Astrolojinin Bilimle İmtihanı pdf oku, Astrolojinin Bilimle İmtihanı PDF yandex, Astrolojinin Bilimle İmtihanı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Astrolojinin Bilimle İmtihanı PDF Oku

Diyelim ki anneniz Aslan burcu ve astrolojiye yürekten inanıyor… Ve bu hafta çok kritik bir kalp cerrahi operasyonu geçirecek. Ne var ki takip ettiği dergide “yıldızı” ona bu hafta kesinlikle ameliyata girmemesini dile getiriyor! Kalp ameliyatları zaten zor ve riskli ameliyatlar. Annenizin bu yazı yüzünden stresi iyice artsın ister miydiniz? Peki diyelim ki kalp cerrahı astrolojiye inanıyor ve aynı dergiyi o da takip ediyorsa?

Başka bir soru daha: Çok istediğiniz o şirketin tam size uygun bir iş ilanı var. Özgeçmişiniz müthiş! Siz tam da bu işe göre birisiniz… Ne var ki Oğlak burcusunuz ve insan kaynakları yöneticisi Oğlak burçlarının bu işe uygun olmadığına inanıyor. Sırf bundan dolayı elenmiş olmayı kabul eder miydiniz?

Şüphesiz astroloji en popüler sözdebilimdir. Yani, uzaktan bakınca bir bilim dalı gibi görünür, uygulayıcıları da onun bir bilim dalı olduğu iddiasındadır. Lakin bilimin standartlarını taşımayan, bireylerin doğa ve evrene ait detaylarının çok sınırlı olduğu geçmişten kalma bir kehanet kültüründen başka bir şey değildir. Kimisine göre bir eğlence kaynağı olsa da, tüm sözdebilimler gibi, toplumların hızla geri kalmasının başlıca sebebi olduğundan dolayı çağımızda hem bireyler hem de toplumlar için bir tehdittir.

Açık Bilim’in kurucusu ve Yalansavar yazarı Tevfik Uyar bu kitapta astrolojinin nasıl meydana geldiğinı, neden bir sözdebilim olduğunu ve niçin bu kadar popülerleştiğini, yani “yıldızımızın bize neyi söyleyemeyeceğini” bi hayli anlaşılır ve açık bir dille anlatıyor. “Ne zararı var?” diye soranlara da tatminkâr yanıtlar veriyor. Çağlar öncesi ile gelecek içinde mekik dokuyan bu aydınlatıcı kitabı bir solukta okumaya hazır olun.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu