1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Hayalperest Takvim 2022 – Çıkartma Hediyeli Pdf indir

Hayalperest Takvim 2022 – Çıkartma Hediyeli Pdf indir
0

Hayalperest Takvim 2022 – Çıkartma Hediyeli pdf indir, Okul Öncesi 6 Ay-5 Yaş türünde kaleme alınan Hayalperest Takvim 2022 – Çıkartma Hediyeli kitap ile ilgili özet bilgiler. Hayalperest Takvim 2022 – Çıkartma Hediyeli kitabı yazar Zeynep Sevde tarafından kaleme alınmıştır. Hayalperest Takvim 2022 – Çıkartma Hediyeli kitabı 24 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 29 x 29 ebatında olan Hayalperest Takvim 2022 – Çıkartma Hediyeli kitabın 1. Basım Taze Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hayalperest Takvim 2022 – Çıkartma Hediyeli pdf oku, Hayalperest Takvim 2022 – Çıkartma Hediyeli PDF yandex, Hayalperest Takvim 2022 – Çıkartma Hediyeli PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hayalperest Takvim 2022 – Çıkartma Hediyeli PDF Oku

Hayalperest Takvim 2022 (Çıkartma Hediyeli)

Günlerini renklendirecek 200 keyifli çıkartması, her aya değişik bir yaratıcı etkinliğiyle Hayalperest Takvim 2022 çıktı! Bu takvimde neler mi var? Diyelim ki ülkenin okul kralı/kraliçesi sensin, okullarla alakalı her şeyi sen belirliyorsun. İstediğin derslerden bir araya gelen bir ders programı hazırlasan neler olurdu programında? Uzaydaki gezegenlerde bir mahalle oluşturabilseydin, hangi gezegene ne koyardın? Dünya haritasında hiç sınır olmasa, nasıl bir dünyan olsun isterdin? Bir arboretum yapsan hangi ağaçları dikerdin? Annenle baban için bir karne hazırlasan, hangi ayrıntı kısmına nasıl notlar verirdin?

Hayalperest Takvim, sınır tanımayan hayalperestler için hazırlandı. Hayvanları, böcekleri, uzayı, ağaçları, yiyecekleri, renkleri, masalları her ay için neşeli bir etkinliğe dönüştüren bu rengarenk takvim, 2022’de de raflarda yerini alarak her yeni günle birlikte hayal gücünü geliştirmek isteyenlerin duvarının en keyifli köşesi olacak.