1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Zübük – Kağnı Gölgesindeki İt Pdf indir

Zübük – Kağnı Gölgesindeki İt Pdf indir
0

Zübük – Kağnı Gölgesindeki İt pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Zübük – Kağnı Gölgesindeki İt kitap ile ilgili özet bilgiler. Zübük – Kağnı Gölgesindeki İt kitabı yazar Aziz Nesin tarafından kaleme alınmıştır. Zübük – Kağnı Gölgesindeki İt kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2005 ile basılmıştır. ebatında olan Zübük – Kağnı Gölgesindeki İt kitabın Nesin Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Zübük – Kağnı Gölgesindeki İt pdf oku, Zübük – Kağnı Gölgesindeki İt PDF yandex, Zübük – Kağnı Gölgesindeki İt PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Zübük – Kağnı Gölgesindeki İt PDF Oku

Şimdi çok iyi anladım ki, Zübük bir tane değil, biz hepimiz birer zübüğüz.

Bizim hepimizin içinde zübüklük olmasa, bizler de birer zübük olmasak, aramızdan böyle zübükler büyüyemezdi. Hepimizde birer parça olan zübüklük birleşip işte başımıza böyle zübükler çıkıyor. Oysa zübüklük bizde, bizim içimizde. Onları biz, kendi zübüklüğümüzden yaratıyoruz. Sonra, kendi zübüklüklerimizin bir tek Zübük’te birleştiğini görünce ona kızıyoruz. (…)

Benim için şuan için tek amaç, burdan kurtulmak. Ama gerçekten zübüklerden, kendi zübüklüğümüzden kurtulabilecek miyiz? İşte bu soruya yanıt veremediğim için nereye gideceğimi, ne yapacağımı bilemiyorum. Yeni gideceğim yerden sana mektup yazar, önce kendi zübüklüğümden kurtulup kurtulamadığımı anlatırım.