1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Yeni Bir Aşk – Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 Pdf indir

Yeni Bir Aşk – Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 Pdf indir
0

Yeni Bir Aşk – Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 pdf indir, Gençlik 10+ Yaş türünde kaleme alınan Yeni Bir Aşk – Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 kitap ile ilgili özet bilgiler. Yeni Bir Aşk – Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 kitabı yazar İpek Ongun tarafından kaleme alınmıştır. Yeni Bir Aşk – Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 kitabı 360 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Yeni Bir Aşk – Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 kitabın 1. Basım Artemis Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yeni Bir Aşk – Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 pdf oku, Yeni Bir Aşk – Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 PDF yandex, Yeni Bir Aşk – Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yeni Bir Aşk – Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 PDF Oku

İki kuşak…
Serra ve Selin…
Anneler ve kızları…
Serra ve dostları, artık genç kadınlara dönüşmekte olan kızlarıyla alakalı yaşananları tartışıyor, paylaşıyorlar.
Selin ve dostlarıysa…
Hayatı ve değerleri tanımaya, duyguları ve aşkı anlamaya çalışıyorlar.

Gençler için kaleme aldığı romanları, kişisel gelişim ve yaşama kültürü kitaplarıyla nesillerdir hem gençlere okuma sevgisini aşılayan hem de aileleriyle iletişimlerinde yol gösterici bir köprü kuran İpek Ongun’un yeni romanı Yeni Bir Aşk raflarda yerini aldı. “Bir Genç Kızın Gizli Defteri” serisinin on üçüncü ve son romanı olan Yeni Bir Aşk, yazarın diğer romanları gibi sürükleyici hikâyesiyle gençlerin poblemlerinı anlama, onlara sosyal, kültürel ve duygusal anlamda yol gösterme, ailelerine ise genç neslin bakış yönünden görebilmeyi hatırlatma yönünden benzersiz bir koleksiyonu tamamlıyor.

Yeni Bir Aşk’ta annesi Serra gibi yaşadığı her sevinci, üzüntüyü, heyecanı günlüğüyle paylaşan Selin artık bir lise öğrencisi. Çeşme’de geçirilen neşeli tatilin ardından senelerdır tanıdığı dostlarının bildik, güvenli ortamından çıkıp yeni bir sınıfta, bilmediği öğrencilerle başladığı okul yılı onu başta tedirgin etse de ufukta içini kıpır kıpır eden ihtimaller de yok değil.
Olgunluğu ve dürüstlüğü sayesinde hem yeni arkadaşlar edinen hem de ailesinin güvenini kazanan Selin yine doğaya, hayvanlara ve insanlara faydası olacak işler yapmanın, farkındalık oluşturmanın peşinde. Tabii arada hayal kırıklıkları, kalp çarpıntıları ve gelecek planları her genç kız gibi onun da kafasını karıştırıyor. Lakin okulun sonunda yolunu gözleyeceği büyük sürpriz onu bekliyor.