1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Yap Ye Paylaş Pdf indir

Yap Ye Paylaş Pdf indir
0

Yap Ye Paylaş pdf indir, Yemek ve Tatlı türünde kaleme alınan Yap Ye Paylaş kitap ile ilgili özet bilgiler. Yap Ye Paylaş kitabı yazar Aydan Üstkanat tarafından kaleme alınmıştır. Yap Ye Paylaş kitabı 392 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 21,5 x 26 ebatında olan Yap Ye Paylaş kitabın 1. Basım Altın Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yap Ye Paylaş pdf oku, Yap Ye Paylaş PDF yandex, Yap Ye Paylaş PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yap Ye Paylaş PDF Oku

Aydan Üstkanat, Yap Ye Paylaş ile okurlarıyla yeniden buluşuyor!

Yap Ye Paylaş, yine bir Aydan Üstkanat klasiği…

Mevsiminde sebze ve meyve, özgün tarifler, muhteşem fotoğraflar. Hepsi de pratik, uygulanabilir ve basit bir şekilde ulaşılabilir. Lakin bu kitabın temel bir farklılığı daha var. Aydan Üstkanat sosyal platform üzerinden bi hayli titiz seçkilerle bir araya geldiği takipçileri ve takip ettikleriyle değişik bir sinerji yaratıyor. Ve özgün tarifler ve paylaşımların sahipleriyle kocaman bir aile oluşturuyor…

@oburvemutlu Un kitabı başucumda duruyor, arada bir içim sıkıldığında, arada bir yorucu bir gün geçirdiğimde yalnızca fotoğraflara bakıp mis gibi kâğıt kokusunu içime çekiyorum. Bizler gibi mesleğinin başındaki pastacı/aşçılara ve profesyonel ruhla yemek yapıp fotoğraflayan sosyal platformdaki harika kadınlara örnek oldu ve hep daha fazlasını paylaşmaya devam ediyor.

@pastalin Mutfak benim için aşk, aşkı doğru tanımlayan ve bu yolda neler olabileceğini sınırsızca paylaşan nadir insanlardan biri Aydan Üstkanat.

@nurhansenturan 38 yıllık mutfak tecrübemi ben de sosyal platform sayesinde paylaşıyorum. İyi ki Aydan’ı görmüşüm buralarda.

@birtutammutfak Kendime inanma sebebim, başarma gücü buldum onunla. Hep inandığım yolda kendim gibi olmanın önemini yeniden kavradım.

@chefselcukceylan Bilgisini cömertçe paylaşmaktan çekinmeyen; yaptıkları bir kenara, halen yapmadıklarının peşinde koşan üretken, tutkulu ve güç simgesi bir kadın.

@malaymancar Hiç görmeden adeta senelerdır tanışıyormuş gibi. Bazı şeyler sonradan olmaz, onunla doğulur. Aydan mutfak için doğmuş!

@sevgiertasmiz Sofra, damak ve zihin hazlarının birleştiği bir mekândır. Aydan Üstkanat bunu en iyi görülmektediranlardan.