Edebiyat Kitapları

Veronika Ölmek İstiyor Pdf indir

Veronika Ölmek İstiyor pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Veronika Ölmek İstiyor kitap ile ilgili özet bilgiler. Veronika Ölmek İstiyor kitabı yazar Paulo Coelho tarafından kaleme alınmıştır. Veronika Ölmek İstiyor kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2010 ile basılmıştır. ebatında olan Veronika Ölmek İstiyor kitabın Can Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Veronika Ölmek İstiyor pdf oku, Veronika Ölmek İstiyor PDF yandex, Veronika Ölmek İstiyor PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Veronika Ölmek İstiyor PDF Oku

“Paulo Coelho’nun ustalığı, herkese seslenebilmesinden kaynaklanıyor. Sevecen, ama etkili bir öğretmen. Kitapları tüm dünya çapında 100 milyon satmış olan Coelho’nun enteresan çekiciliğinin nedeni de bu olsa gerek.”

Veronika, her istediğine sahip görünen, renkli bir yaşam süren, yakışıklı erkeklerle gezip tozan genç bir kadın olmasına karşın, mutlu değildir. Yaşamında bir şeylerin eksikliğini hissetmektedir. Başarısız bir intihar girişiminin ardından, kendine geldiği zaman bir akıl hastanesindedir. Üstelik çok kısa bir ömrü kaldığını öğrenir. Zaten ölmek isteyen Veronika bu sürede, başka dünyaların bireylerinı tanırken kendisini de keşfetmeye başlar…

Paulo Coelho’nun ülkemize yakın bir coğrafyada, Bosna ve Slovenya’da geçen Veronika Ölmek İstiyor adlı romanı, var oluşumuzun her dakikasına yaşam ile ölüm içinde bir seçim olarak yaklaşıyor. Toplumun alışılmış kalıplarının dışına çıkan, farklı düşünceleri yüzünden önyargıları göğüslemek zorunda kalan insanları anlatıyor.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 203

Baskı Yılı: 2016

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 163

Baskı Yılı: 2010

Dili: Türkçe
Yayınevi: Can Yayınları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu