1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Uygarlığın Ayak İzleri-Sanat Dehaları Pdf indir

Uygarlığın Ayak İzleri-Sanat Dehaları Pdf indir
0

Uygarlığın Ayak İzleri-Sanat Dehaları pdf indir, Sanat Tarihi ve Kuramı türünde kaleme alınan Uygarlığın Ayak İzleri-Sanat Dehaları kitap ile ilgili özet bilgiler. Uygarlığın Ayak İzleri-Sanat Dehaları kitabı yazar Celil Sadık tarafından kaleme alınmıştır. Uygarlığın Ayak İzleri-Sanat Dehaları kitabı 16 x 24 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Uygarlığın Ayak İzleri-Sanat Dehaları kitabın Türkçe Epsilon Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Uygarlığın Ayak İzleri-Sanat Dehaları pdf oku, Uygarlığın Ayak İzleri-Sanat Dehaları PDF yandex, Uygarlığın Ayak İzleri-Sanat Dehaları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Uygarlığın Ayak İzleri-Sanat Dehaları PDF Oku

Tarihli Sanat adlı web sayfası ve aanatın tarihi (@sanatntarihi) rumuzuyla yaptığı paylaşımlardan tanıdığımız Celil Sadık, bugüne dek sosyal platform çağının tüm nimetlerinden faydalanarak yüz binlerce takipçisini zamanda yolculuğa çıkardı. Bu kitaptaysa uygarlığı şekillendiren sanatçılar ve eserlerinin öykülerini, olabilecek en romansı ve yalın dille anlatıp bir gizem avına dönüştürüyor. Üstelik Leonardo, Michelangelo, Caravaggio ve Bernini üzerinde durduğu bu ilk cilt, yalnızca bir başlangıç!

Uygarlık tarihinin ikonik isimleri üzerinden yaptığımız bu okumada sanatçıların yaşamından en az bilinenleri öğrenmekle kalmıyor, eserlerinde saklı sırları da birer birer deşifre ediyoruz.

Polisiye kurgunun matematiğiyle sanat tarihinin gizemlerini buluşturan bu yeni evrene hoş geldiniz!

Günümüzde sanat tarihi ile ilgilenenlerin meraklı insanlar olduğunu düşünüyorum. Hayatın özüne varmak; geçmiş ve geleceği bir araya getirip ikisini birden okumak ve çağımızın olanca hızına rağmen yavaşlayıp ufak bir nefes almak isteyen insanlar…

-Celil Sadık