Ders Kitapları

TYT Türkçe Soru Bankası Atak Pdf indir

TYT Türkçe Soru Bankası Atak pdf indir, Sınav Kitapları türünde kaleme alınan TYT Türkçe Soru Bankası Atak kitap ile ilgili özet bilgiler. TYT Türkçe Soru Bankası Atak kitabı yazar Suna Ceylan tarafından kaleme alınmıştır. TYT Türkçe Soru Bankası Atak kitabı 19,5 x 27 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan TYT Türkçe Soru Bankası Atak kitabın Türkçe Delta Kültür-Eğitim tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda TYT Türkçe Soru Bankası Atak pdf oku, TYT Türkçe Soru Bankası Atak PDF yandex, TYT Türkçe Soru Bankası Atak PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

TYT Türkçe Soru Bankası Atak PDF Oku

Sevgili Öğrenciler,

Deneyimli uzman öğretmen-yazar kadromuzun hazırladığı bu kitap, sınav sistemindeki yeni nesil soru tarzı ve müfredat programlarındaki son değişikliklere uygundur.

Titiz bir çalışmanın ürünü olan kitabımızın siz kıymetli öğrencilerimize faydalı olmasını bekliyor, gireceğiniz tüm sınavlarda başarılar diliyoruz.

Bunları hatırla: Bölüm başlarında tanım, formül, kural ve görselleri içeren özet bilgiler verdik.

Yeni nesil sorular: ÖSYM’nin son senelerda, TYT – AYT sınavlarında sorduğu yorum gücüne dayalı soruları çözmenizde yol gösterecek özgün yeni nesil sorular koyduk.

Nasıl çözülür: Zorlayıcı nitelikte soru tiplerine yönelik ayrıntılı çözüm metotları ve teknikleri gösterdik.

Kolaydan zora testler: Soru tipini tanıma ve soru çözme yöntemini öğrenmeyi aşama aşama gerçekleştiren kolaydan zora testler bir araya getirdik.

İpuçları ve çözme stratejileri: Bazı soru tiplerinin altında, ufak kutucuklarda farklı bakış açısı yakalamanızı sağlayacak “ipucu ve yönlendirme” açıklamaları yaptık.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu