Ders Kitapları

Terapi Odası Konuları – Bir Terapistin Odasında En Çok Konuşulanlar Pdf indir

Terapi Odası Konuları – Bir Terapistin Odasında En Çok Konuşulanlar pdf indir, Sağlık türünde kaleme alınan Terapi Odası Konuları – Bir Terapistin Odasında En Çok Konuşulanlar kitap ile ilgili özet bilgiler. Terapi Odası Konuları – Bir Terapistin Odasında En Çok Konuşulanlar kitabı yazar Tülay Kök tarafından kaleme alınmıştır. Terapi Odası Konuları – Bir Terapistin Odasında En Çok Konuşulanlar kitabı 336 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Terapi Odası Konuları – Bir Terapistin Odasında En Çok Konuşulanlar kitabın 1. Basım Okuyan Us Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Terapi Odası Konuları – Bir Terapistin Odasında En Çok Konuşulanlar pdf oku, Terapi Odası Konuları – Bir Terapistin Odasında En Çok Konuşulanlar PDF yandex, Terapi Odası Konuları – Bir Terapistin Odasında En Çok Konuşulanlar PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Terapi Odası Konuları – Bir Terapistin Odasında En Çok Konuşulanlar PDF Oku

Bir Terapistin Odasında En Çok Konuşulanlar

“Bu hayatta bir tek ölüme çare yoktur.

Onun dışında her zaman bir yol daha mevcuttur.”

Çaresiz hisseden, art arda yaşadığı sorunlarla çıkmaz bir yola girdiğini düşünen, aynı düzlemde sıkışan ve çareyi yeni şeylerde arayan herkesin bir biçimde kendini bulduğu terapi odalarında neler konuşulur?

İçindeki kocaman boşluğu dolduramayanlar, gitmeye cesaret edemeyenler, çözülemeyen poblemlerin içinde acı içinde çırpınanlar ve eksik duygusunun peşinde koşanlar ne anlatırlar?

Hayal kırıklıkları biriktiren, yaşamı tek boyutlu yatay bir düzlemden ibaret sanan, üçüncü boyutu gözden kaçıran ve başarısız eylemlerinin altında ezilen herkesin kaderi ortak mı?

Herhangi bir nedenle acı çeken sevdiklerinize destek olabilmeniz için gereksiniminiz olan her şeyi anlatan rehber niteliğindeki Psikolojik İlk Yardım kitabının yazarı Psikolog Tülay Kök, bu kez terapi odasının kapılarını açıyor ve can havliyle kendinizi attığınız o odada yaşananları süzerek tavsiyelerde yer alıyor. Terapi Odası Konuları başucunuzdan eksik olmayacak, çıktığınız şifalanma macerasınde size yol arkadaşlığı edecek ve kaybettiğinizi sandığınız umutlarınızı yeniden yeşertecek.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu