Roman Kitapları

Seraph of the End-Kıyamet Meleği 14 Pdf indir

Seraph of the End-Kıyamet Meleği 14 pdf indir, türünde kaleme alınan Seraph of the End-Kıyamet Meleği 14 kitap ile ilgili özet bilgiler. Seraph of the End-Kıyamet Meleği 14 kitabı yazar Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. Seraph of the End-Kıyamet Meleği 14 kitabı 12 x 19 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Seraph of the End-Kıyamet Meleği 14 kitabın Türkçe Kurukafa tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Seraph of the End-Kıyamet Meleği 14 pdf oku, Seraph of the End-Kıyamet Meleği 14 PDF yandex, Seraph of the End-Kıyamet Meleği 14 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Seraph of the End-Kıyamet Meleği 14 PDF Oku

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne yol açtı. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan birisi olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampirlerle savaşıyor.

Ferid Bathory ve Krul Tepeş diğer asil vampirler tarafından yakalanmış durumda ve iki vampir günler sürecek bir Güneş ışığı işkencesine maruz kalırken, Şinoa Birliğindekiler sabırlı bir bekleyişe girmeye zorlanıyorlar. Peki bu bekleyiş için Ferid’in Osaka’daki malikânesinden daha iyi bir yer olabilir mi? Bunun yanı sıra, Şeytan Ordusu da Şibuya’da bir darbe hazırlığı içinde, fakat Guren’in Yuiçiro’yu da yakında zamandan ilgilendiren kendi planları var…

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu