Pdf Kitap Arşivi

Rönesanstan Günümüze Resim Sanatının Tarihi Pdf indir

Rönesanstan Günümüze Resim Sanatının Tarihi pdf indir, Resim-Plastik Sanatlar türünde kaleme alınan Rönesanstan Günümüze Resim Sanatının Tarihi kitap ile ilgili özet bilgiler. Rönesanstan Günümüze Resim Sanatının Tarihi kitabı yazar Anna Carola Krausse tarafından kaleme alınmıştır. Rönesanstan Günümüze Resim Sanatının Tarihi kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2005 ile basılmıştır. ebatında olan Rönesanstan Günümüze Resim Sanatının Tarihi kitabın Literatür Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Rönesanstan Günümüze Resim Sanatının Tarihi pdf oku, Rönesanstan Günümüze Resim Sanatının Tarihi PDF yandex, Rönesanstan Günümüze Resim Sanatının Tarihi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Rönesanstan Günümüze Resim Sanatının Tarihi PDF Oku

Resim Sanatının Öyküsü, Rönesans’tan günümüze resim sanatının geçirdiği evreleri ve akımları dönemin sosyal, kültürel ve ideolojik bağlamıyla birlikte ele alarak derli toplu ve kusursuz bir bilgi kaynağı olarak hazırlandı. Okuyucularına resim sanatı tarihinin en mühim kültürel ve tarihi hadiseleri ile ilgili özetlenmiş ve sağlam yapılandırılmış bir genel bakış sunuyor.

Anlatıma uygun olarak seçilmiş 150 resim öğrenmeyi gerçek bir zevke dönüştürüyor. Zaman çizelgeleri ve bellibaşlı sanatçılar için ayrılan özel bölümlerle metinler destekeleniyor. Ayrıca resim sanatına ait 178 kavramdan bir araya gelen bir sözlük ve mühim 186 sanatçı ile ilgili kısa bilgilerden bir araya gelen bir dizin kitabın içinde yer alıyor.

Kısa olaraksı, resim sanatı ile ilgili söylenebilecek her şeyi bu kitapta bulacaksınız.

Sayfa Sayısı: 128

Baskı Yılı: 2005

Dili: Türkçe
Yayınevi: Literatür Yayıncılık

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu