İngilizce Kitaplar

Robinson Crusoe-İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler Pdf indir

Robinson Crusoe-İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler pdf indir, Children and Teen türünde kaleme alınan Robinson Crusoe-İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler kitap ile ilgili özet bilgiler. Robinson Crusoe-İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler kitabı yazar Metin Gökçe tarafından kaleme alınmıştır. Robinson Crusoe-İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Robinson Crusoe-İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler kitabın Dorlion Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Robinson Crusoe-İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler pdf oku, Robinson Crusoe-İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler PDF yandex, Robinson Crusoe-İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Robinson Crusoe-İngilizce Türkçe Karşılıklı Hikayeler PDF Oku

I was born in 1631, in the city of York in the north of England. My father was German, yet he came to live and work in England. Just after that, he married my mother, who was English. Her family name was Robinson, therefore, when I was born, they called me Robinson, after her.

1631’de İngiltere’nin kuzeyindeki York şehrinde dünyaya geldim. Babam Alman olmasına rağmen İngiltere’de yaşamaya ve çalışmaya gelmişti. Bunun hemen ardından, bir İngiliz olan annemle evlendi. Annemin soyadı Robinson’du, bu yüzden ben dünyaya geldiğum zaman onun ardından bana da Robinson adını verdiler.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu