Din Kitapları

Rabbin Duana Cevap Verecek ve Sen de Hoşnut Olacaksın Pdf indir

Rabbin Duana Cevap Verecek ve Sen de Hoşnut Olacaksın pdf indir, Tasavvuf türünde kaleme alınan Rabbin Duana Cevap Verecek ve Sen de Hoşnut Olacaksın kitap ile ilgili özet bilgiler. Rabbin Duana Cevap Verecek ve Sen de Hoşnut Olacaksın kitabı yazar Uğur Koşar tarafından kaleme alınmıştır. Rabbin Duana Cevap Verecek ve Sen de Hoşnut Olacaksın kitabı 216 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Rabbin Duana Cevap Verecek ve Sen de Hoşnut Olacaksın kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Rabbin Duana Cevap Verecek ve Sen de Hoşnut Olacaksın pdf oku, Rabbin Duana Cevap Verecek ve Sen de Hoşnut Olacaksın PDF yandex, Rabbin Duana Cevap Verecek ve Sen de Hoşnut Olacaksın PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Rabbin Duana Cevap Verecek ve Sen de Hoşnut Olacaksın PDF Oku

“Daima hatırla: Sen istersin Allah yaratır ve yaratıyor da…”

Hayat bu, mevsimi boldur. Bazı zaman bahardır, envai renkli çiçekle coşar insanın yüreği. Bazı zaman kavurucu sıcak, arada bir fırtınalı sağanak…

Hüzün mevsimleri zorludur muhakkak. Yol karanlıktır, görüş sisli… Dünler çok gerilerde, gelecekse belirsiz. Ne yana gideceğini, ne yapacağını bilemez insan.

Duaya sığınır en fazla. Bir yol, bir umut, bir çıkış arar duasında. Belki sende de mevsim hüzündür şimdi. Belki sen de sığınmışsındır duana. Belki gönlün yaralıdır, belki şifa dilemişsindir bedenine, belki rızkın için açmışsındır ellerini.

Kimseye duyuramıyorsundur belki sesini ama emin ol Rabb’in işitiyor diline dökmediğin kelimelerini. Senden iyi biliyor derdini, endişelenme.

Seni bir duyan var!

Yoksa bir işaret mi bekliyorsun sesinin duyulduğuna dair?

İşte bu kitap çıkmış bak karşına. Bil ki Rabb’imin ikramları inşallah sana yakındır. O, rahmet ederek kurak toprağa yağmuru yağdırdığı gibi hüzünlü gönüllere ikramı sever. Yalnız, unutulmamalıdır ki: “Vaktinden önce bir şeyi elde etmeye çalışan, onun yokluğuyla cezalandırılır.” – Hz. Ali (as)

 

Ey hüzün zamanında rahmet yağmurunu bekleyen Can!

Rabb’in sana küsmedi ve darılmadı da.

Rabb’in duana yanıt verecek ve sen de hoşnut olacaksın.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu