Din Kitapları

Zen Budizm Bir Yaşama Sanatı Pdf indir

Zen Budizm Bir Yaşama Sanatı pdf indir, Budizm türünde kaleme alınan Zen Budizm Bir Yaşama Sanatı kitap ile ilgili özet bilgiler. Zen Budizm Bir Yaşama Sanatı kitabı yazar İlhan Güngören tarafından kaleme alınmıştır. Zen Budizm Bir Yaşama Sanatı kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2011 ile basılmıştır. ebatında olan Zen Budizm Bir Yaşama Sanatı kitabın Yol Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Zen Budizm Bir Yaşama Sanatı pdf oku, Zen Budizm Bir Yaşama Sanatı PDF yandex, Zen Budizm Bir Yaşama Sanatı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Zen Budizm Bir Yaşama Sanatı PDF Oku

Zen! İç özgürlüğe, bağımsızlığa açılan kapı…

“Zen hususunda Türk okuruna sunulan bu ilk kitap yalnız Uzak Doğu gizemciliğiyle değil, ruhbilimle,eğitimle, yaratıcı düşüncenin ve sanatların her türlüsü ile, özellikle yaşama sanatıyla ilgilenenlere de bir şeyler söyleyebilir.”

Nasıl kuvvetli adelelere sahip olmak için beden egzersizleri yapmaya, bıçağın her zaman keskin kalması için sürekli olarak bilenmesine gerek varsa, kuvvetli bir bilince sahip olmak da bilinci uyanık kalmaya alıştırmakla olabiliyor. İşte Zen, bilincimizi keskinleştirmek, bizi uyandırmak, duyguların girebilmesi için gönlümüzde bir aralanma yapmak için elindenne gelirse yapıyor. Okuyucu bu kitapta ZAZEN adı verilen Zen Meditasyonu’nun kuramsal yanı kadar uygulama yöntemi hususunda da ayrıntılı bilgi bulabilmektedir.

Sayfa Sayısı: 224

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yol Yayınları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu