1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Psikoloji Diyor ki: Özgürlük Kendini Doğru İfade Etmeyi Başaranlarındır Pdf indir

Psikoloji Diyor ki: Özgürlük Kendini Doğru İfade Etmeyi Başaranlarındır Pdf indir
0

Psikoloji Diyor ki: Özgürlük Kendini Doğru İfade Etmeyi Başaranlarındır pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Psikoloji Diyor ki: Özgürlük Kendini Doğru İfade Etmeyi Başaranlarındır kitap ile ilgili özet bilgiler. Psikoloji Diyor ki: Özgürlük Kendini Doğru İfade Etmeyi Başaranlarındır kitabı yazar Burak Öge tarafından kaleme alınmıştır. Psikoloji Diyor ki: Özgürlük Kendini Doğru İfade Etmeyi Başaranlarındır kitabı 280 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Psikoloji Diyor ki: Özgürlük Kendini Doğru İfade Etmeyi Başaranlarındır kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Psikoloji Diyor ki: Özgürlük Kendini Doğru İfade Etmeyi Başaranlarındır pdf oku, Psikoloji Diyor ki: Özgürlük Kendini Doğru İfade Etmeyi Başaranlarındır PDF yandex, Psikoloji Diyor ki: Özgürlük Kendini Doğru İfade Etmeyi Başaranlarındır PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Psikoloji Diyor ki: Özgürlük Kendini Doğru İfade Etmeyi Başaranlarındır PDF Oku

“İnsanları geçimsiz yapan sevgisizliktir. Birbirine düşman eden iletişimsizliktir. Güzellikten yana ne varsa yok eden ilgisizliktir.”
Konfüçyüs
“Hayır” Demenin En Sağlıklı Yolu Nedir?
Öfkeliyken veya Öfkeli Birisiyle Nasıl İletişim Kurulur?
Narsis ve Zehirli İnsanlarla Nasıl Başa Çıkarız?
İlişkilerimizi Nasıl En Sağlıklı Noktaya Getirebiliriz?
Duygularımızı ve Düşüncelerimizi En İyi Şekilde Nasıl İfade Ederiz?

Bu kitapta öğrendiklerinizden sonra “Ailem, eşim, sevgilim, iş arkadaşım, patronum beni anlamıyor, kendimi anlatamıyorum” demek yok.
Eğer iyi bir dansçıysanız kontrolü kendi elinizde tutarsınız. İletişim de tıpkı iki birinin dans etmesi gibidir. Eğer iyi dans edemezseniz sağa sola savrulursunuz ve kötü bir görüntü görülmektedir. İyi bir iletişimci her zaman kontrolü elinde tutar ve süreci istediği gibi yönlendirir.
Duygularımızı içimize atmak yerine özgür bırakmalıyız. İçsel rahatlığın en temel bileşenlerinden birisi de duyguları paylaşmaktır. Uzman Klinik Psikolog Burak Öge çok satan Duygularının Kölesi Olmayan Hayatının Efendisi Olur kitabından sonra bu sefer de bizlere etkili iletişimin sırlarını aktarıyor. Düşüncelerinizi paylaşımı yaptıkça omuzlarınızdaki yükler azalacak ve özgürlüğün tadını çıkaracaksınız.