Pdf Kitap Arşivi

Majanda 2022 – Bir Yıllık Eğlence Defteri Pdf indir

Majanda 2022 – Bir Yıllık Eğlence Defteri pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Majanda 2022 – Bir Yıllık Eğlence Defteri kitap ile ilgili özet bilgiler. Majanda 2022 – Bir Yıllık Eğlence Defteri kitabı yazar M. Banu Aksoy tarafından kaleme alınmıştır. Majanda 2022 – Bir Yıllık Eğlence Defteri kitabı 256 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 16,5 x 21 ebatında olan Majanda 2022 – Bir Yıllık Eğlence Defteri kitabın 1. Basım Tudem Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Majanda 2022 – Bir Yıllık Eğlence Defteri pdf oku, Majanda 2022 – Bir Yıllık Eğlence Defteri PDF yandex, Majanda 2022 – Bir Yıllık Eğlence Defteri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Majanda 2022 – Bir Yıllık Eğlence Defteri PDF Oku

2022 senin yılın olacak!

Majanda; bir günü, bir haftayı ve bütün bir ayı kapsayan etkileşimli içeriğiyle, çocuklara zaman yönetimi ve planlama becerisi kazandırmayı amacında olan fazla yönlü bir kişisel gelişim rehberi.

Klasik ajanda anlayışına kattığı artı değerlerle başarısı okurlarca tescillenen Majanda, genel kültür sayfaları ve dopdolu etkinlik seçkisiyle 2022 senesinde da yine eğlenceyi garantiliyor!

Majanda 2022, “Anlat Kendini!” teması çerçevesinde oluşturduğu disiplinlerarası yaklaşımla yeni ifade araçları üzerine yoğunlaşıyor; renklerle, sözcüklerle, çizgilerle, yaratıcı fikirlerle yaşamı kolaylaştırmaya ve güzelleştirmeye yönelik birden fazla ipucu paylaşıyor.

Duman yerine, “Modern Hiyeroglif” ile haberleşmeye ne dersin? Ya da aklına gelen herhangi bir hususta rap kelimeleri yazmanın yollarını öğrenmeye? Peki ya, hareket etmeyen nesneleri stop-motion yoluyla canlandırabileceğini söylesek? Haftalık çılgın teklifler, aylık hedefler, serbest kürsü köşesi, birbirinden keyifli etkinlikler… Hepsi ve çok daha yükseksı Majanda 2022’de!

Majanda’yla yalnızca zamanı verimli kullanmanın püf noktalarını öğrenmeyecek, kendini daha “etkili” bir biçimde anlatmanın inceliklerini de keşfedeceksin. İçine dönmeye, kendini tanımaya, ânı yakalamaya ve hayata dair daha nice şey için seni harekete geçmeye davet eden Majanda 2022; çalıp oynayarak, takıp takıştırarak yahut çemberi tamamlayarak, kendine dışarıdan bakabileceğin şahane bir yıl vadediyor!

Ve kürsü senin! Hadi, şimdi keyfine bak ve yaşamı Majandala!

Sınıf Düzeyi: 3, 4, 5. ve 6. sınıflar

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu