Roman Kitapları

Deli Balta Müthiş Süvari Pdf indir

Deli Balta Müthiş Süvari pdf indir, türünde kaleme alınan Deli Balta Müthiş Süvari kitap ile ilgili özet bilgiler. Deli Balta Müthiş Süvari kitabı yazar Gürbüz Azak tarafından kaleme alınmıştır. Deli Balta Müthiş Süvari kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2006 ile basılmıştır. ebatında olan Deli Balta Müthiş Süvari kitabın Babıali Kültür – BKY tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Deli Balta Müthiş Süvari pdf oku, Deli Balta Müthiş Süvari PDF yandex, Deli Balta Müthiş Süvari PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Deli Balta Müthiş Süvari PDF Oku

Rüzgâr gibi at koşturarak Müthiş Süvari adıyla nam yapan Deli Balta, Osmanlı topraklarına sızmış bir casusun yakalanmasıyla görevlendiriliyor. Balkanlar’da ve Anadolu’da kemankeşliğin sırlarını yayıyor. Büyücü Komano gibi kötülerin karşısına çıkıyor.
Deli Balta, sınır boylarında at koşturuyor, farklı zamanlarda yabancı ülke topraklarında ve denizlerinde, farklı zamanlarda Osmanlı ülkesinde, devletçe verilmiş özel görevleri yerine getiriyor. Bazı zaman Frengistan’da, arada bir Osmanlı Avrupası’nda, arada bir Anadolu’da gece gündüz yol alan, kimsenin geçemediği kuş uçmaz vadilerde görülen, kendisine kurulan tuzaklarla karşılaşan Tek Başına Bir Ordu, kimi zaman sahtekârların, kimi zaman casusların, kimi zaman isyankârların korkulu rüyası oluyor.

Sayfa Sayısı: 232

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Babıali Kültür – BKY

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu