Roman Kitapları

Canavarlar Serbest! Pdf indir

Canavarlar Serbest! pdf indir, türünde kaleme alınan Canavarlar Serbest! kitap ile ilgili özet bilgiler. Canavarlar Serbest! kitabı yazar Cullen Bunn tarafından kaleme alınmıştır. Canavarlar Serbest! kitabı 16 x 24 sayfadan oluşmakta olup Mat Kuşe ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Canavarlar Serbest! kitabın Gerekli Şeyler tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Canavarlar Serbest! pdf oku, Canavarlar Serbest! PDF yandex, Canavarlar Serbest! PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Canavarlar Serbest! PDF Oku

Canavarlar arayışta ve yaratıklar ortada dolaşıyor!

 

Bu devasa sorunla mücadele etmek için Marvel Evreni’ndeki herkes bir araya geldi! Peki ama Dünya’ya gönderilen Leviathonlar nedir? Onları kim kontrol ediyor? Peki, Leviathonlar her şeyi ezerek toza dönüştürmeden önce Avengers,

Champions, Guardians of the Galaxy, X-Men ve Inhumans’ın ortak çabaları, onları durdurmaya yetecek mi? Bu kaosun içinde bir bilmece ortaya çıkmakta – ve parçaları yerine yerleştirebilecek tek kişi Elsa Bloodstone. Elsa acaba cevabı mı bulacak – yoksa kıyamet gününü mü hızlandıracak?! Peki, bütün bunları muhteşem hayal gücüne sahip bir çocukla ne ilgisi var? Marvel’ın en kudretli canavarları, dünyayı değiştirecek kadar büyük bir olayla serbest kalıyor!

 

 

 

Çizer: Steve McNiven, Greg Land, Leinil Francis Yu, Salvador Larocca, Adam Kubert

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu