Roman Kitapları

Kara Ada-Tenten’in Maceraları Pdf indir

Kara Ada-Tenten’in Maceraları pdf indir, türünde kaleme alınan Kara Ada-Tenten’in Maceraları kitap ile ilgili özet bilgiler. Kara Ada-Tenten’in Maceraları kitabı yazar Herge tarafından kaleme alınmıştır. Kara Ada-Tenten’in Maceraları kitabı 22 x 29,5 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Kara Ada-Tenten’in Maceraları kitabın Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kara Ada-Tenten’in Maceraları pdf oku, Kara Ada-Tenten’in Maceraları PDF yandex, Kara Ada-Tenten’in Maceraları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kara Ada-Tenten’in Maceraları PDF Oku

Yirminci yüzyıl Avrupa çizgi romanlarının en ünlüleri içinde sayılan Tenten’in Maceraları bütün dünya çapında bilinen ve zevkle okunan bir macera dizisi. Çizer George Remi, diğer ismiyle Hergé’nin başyapıtı sayılan bu çizgi roman heyecan, mizah ve ince ayrıntılarla dolu sayfalarıyla okurlarına dünyayı dolaştırıyor.

Belçikalı bir gazeteci olan Tenten, köpeği Milu’yla birlikte çıktığı her tehlikeli serüvende kahramanca işlere imza atar. Dünyanın her yerine, hatta Ay’a bile gider. Düştüğü tehlikeli durumlardan zekâsı ve şansıyla kurtulur. Dizinin farklı kitaplarında Tenten’e alaycı ve kaba kişiliğiyle Kaptan Haddok, icatlarıyla Profesör Turnösol ve sakar dedektifler Dupond ve Dupont eşlik eder.

Gerçek veya kurgusal bir mekânda, müthiş ayrıntılarla anlatılan serüvenler Hergé’nin kusursuz çizgileriyle birleşerek bir çizgi romandan fazlasını veriyor.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu