1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Kolay Solfej Pdf indir

Kolay Solfej Pdf indir
0

Kolay Solfej pdf indir, Müzik türünde kaleme alınan Kolay Solfej kitap ile ilgili özet bilgiler. Kolay Solfej kitabı yazar Sevinç Ereren tarafından kaleme alınmıştır. Kolay Solfej kitabı 200 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 21 x 30 ebatında olan Kolay Solfej kitabın 1. Basım Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kolay Solfej pdf oku, Kolay Solfej PDF yandex, Kolay Solfej PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kolay Solfej PDF Oku

Çalgı eğitimi, çocuğunuzu yaşamı boyunca olumlu etkileyecek, başta akademik ve sosyal alanlarda olmak üzere birden çok disiplinde başarılı olmasına katkı sağlayacak bir zamantir. Zihinsel kapasitede artış, ritm duygusu ve reflekslerde gelişme, sabır, yoğunlaşabilmede kolaylık, disiplinli çalışma alışkanlığı, birlikte iş yapabilme kabiliyeti gibi konularda doğru ve ilerleyen senelerda yaşamını kolaylaştıracak değerler kazandırır.

Bu kitap, yaşanacak olan çalışmalarda çocuklarımızın gereksinimi olan, “müziksel işitme-okuma-yazma”  aşamasına destek olacaktır.

Ülke gerçeklerinden yola çıkarak, çoğunlukla bunun bunun yanında solfej eğitim hayatına olanak sağlanamadığı için, bu  piyano eksenli çözüm düşünülmüştür.

Amacımız ufak yaş gruplarına solfeji sevdirmek ve solfej eğitimini kolaylaştırmaktır.

“Spiralli Kapak”