1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Yaralasar 3 Pdf indir

Yaralasar 3 Pdf indir
0

Yaralasar 3 pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Yaralasar 3 kitap ile ilgili özet bilgiler. Yaralasar 3 kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Yaralasar 3 kitabı 416 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Yaralasar 3 kitabın 1. Basım Ephesus Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yaralasar 3 pdf oku, Yaralasar 3 PDF yandex, Yaralasar 3 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yaralasar 3 PDF Oku

Ve ben bugün biraz daha ölmüştüm fakat hiç ağlamamıştım. O, sırtıma dört kırbaç vurduğunda bile tek bir damla gözyaşı dökmemiştim. Gözlerim doluyor ama gözyaşlarım gözlerimin çukurundan akmıyordu. Her darbeyle gözyaşlarım kuruyup kalıyordu. Hayır, ben ağlayamıyordum. Alaz Altuğ Sipahi beni bu adamın insafına bıraktığı gece ben ağlamayı bırakmıştım.

Damgacının kimliği ortaya çıkmıştır. Ettiği türlü işkenceler neticesinde hayatta kalmayı başarabilen Yarasalar artık damgacıdan iki kere alacaklıdır. Ama kaçırılmalarının yaralarını sarmaya çalışırken darmadağın olmuşlardır. Peki Sedef, Naz, Kuzey ve Yiğit son olanlardan sonra hayatta kalmayı başarabilmiş midir? Alaz Altuğ Sipahi’nin hem Yarasalar hem de damgacı için yeni planları mevcuttur. Damgacı artık köşeye sıkışmıştır. Ya sonsuza kadar kaçacak veya ölüme razı olacaktır. Lakin bunun kararını verecek olan kendisi değildir. Yüzleşme halen başlamamıştır ve damgacı, yaşayacaklarından haberdar değildir.